Błąd w konsoli

Założony przez  Wąski TDW.

Dobry!
W JS nie siedzę w ogóle. Nie zajmowałem się tym więc dla mnie to zupełnie najczarniejsza i najbardziej nikczemna magia. Ale teraz mam z tą nekromancją problem, bo w konsoli przeglądarki generuje mi się błąd, w dodatku związany z dvz shoutboxem na którym nie działa prawidłowo parę elementów.
Jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o wyjaśnienie i solucję zniwelowania tegoż to czarciego pomiota.

   

EDIT.
Czy to, że nie działają klikadła takie jak "Zakończ rejestracje", ikonka edytowania wpisu na sb i odświeżanie sb przy nowej wiadomości też są mogą być spowodowane błędami JS?

Link do forum: www.dupshoot.pl
Wersja: 1.8.12
Szogi1910 napisał 23.05.2017, 16:24:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
Dostosuj wątek do wzoru, który panuje w działach wsparcia
Powiem tak bez linku do forum wiele ci pomogę . Co do klikadeł może być to błąd w stylu.
Link do forum dodany. Dodam, że klikadła przestały działać po dzisiejszonocnej aktualizacji skryptu do wersji 1.8.12.
Styl nie jest zaktualizowany do 1.8.12 ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Czyli downgrade z powrotem do 1.8.11, czy styl można zaktualizować w jakiś sposób do aktualizacji skryptu?
(23.05.2017, 15:01)Wąski TDW napisał(a): styl można zaktualizować w jakiś sposób do aktualizacji skryptu?

Nawet trzeba ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości