Problem z lastpost/firstpost

Założony przez  Kubełek.

Witam, mam do wszystkich pytanie, którzy ogarniają forum.

 Otuż wyskakuje mi taki kod na forum:
    {+}forumdisplay_thread_firstpost|2{-}
   {+}forumdisplay_thread_lastpost|2{-}

I chciałbym wiedzieć w jakim szablonie go znajde? Jeśli zbadam element, to chyba nic mi to nie da, ponieważ tam nie pisze gdzie i w jakim szablonie to jest umieszczoneone.

[Obrazek: m3gEvNl.png]


Szogi1910 napisał 18.05.2017, 19:58:
Podczas tworzenia nowego tematu jest pytanie "Czy potrzebne jest konto aby odtworzyć błąd?" jeżeli klikniesz na "Tak" zostanie wyświetlone pole na wprowadzenie loginu i hasła do konta testowego. Na przyszłość prosilibyśmy o używanie tej funkcji.
Zainstaluj to https://webboard.pl/thread-65378.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(18.05.2017, 16:34)Conors napisał(a): Zainstaluj to https://webboard.pl/thread-65378.html

Jest to zainstalowane.
Aktywowałeś?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(18.05.2017, 17:31)Conors napisał(a): Aktywowałeś?
Jeśli tak, to zdezaktywuj i aktywuj ponownie.
Jeśli nie, aktywuj plugin.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(18.05.2017, 17:35)Fyeem napisał(a):
(18.05.2017, 17:31)Conors napisał(a): Aktywowałeś?
Jeśli tak, to zdezaktywuj i aktywuj ponownie.
Jeśli nie, aktywuj plugin.

Tak samo, po prostu chce usunąć tą linijkę co wyświetla się na forum, a po za tym nie wiem w którym to szablonie jest.. Plugin został zdezaktywowany i aktywowany ponownie, avatary działają, lecz to samo się wyświetla.
Jeśli nie masz nic przeciwko odinstalowaniu pluginu i zainstalowaniu - zrób to. Możesz zrobić sobię kopię CSS od tego pluginu. Jeśli nie - włącz forum, pobawimy się w szukanie w szablonach.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(18.05.2017, 17:43)Fyeem napisał(a): Jeśli nie masz nic przeciwko odinstalowaniu pluginu i zainstalowaniu - zrób to. Możesz zrobić sobię kopię CSS od tego pluginu. Jeśli nie - włącz forum, pobawimy się w szukanie w szablonach.
Nadal to samo. ;/

Naprawione, tylko pojawił sie drugi problem, czemu wyskakują dwa razy avatary..
[Obrazek: ffMFY3S.png]
Szogi1910 napisał 21.05.2017, 17:15:
Wszelkie zrzuty z ekranu należy dodawać w postaci załącznika. Zabronione jest zamieszczanie grafik / plików umieszczonych na serwerach zewnętrznych.
Zdublowana zmienna, musisz usunąć jedną
(21.05.2017, 13:10)Szogi1910 napisał(a): Zdublowana zmienna, musisz usunąć jedną
A mogę się dowiedzieć, gdzie mogę to cudo usunąć ? :)
// Jak by kto pytał jest to plugin LightAVATARS



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości