prawy/lewy sidebar

Założony przez  PozyczkaBez.

Czy jest jakaś szansa na prawy sidebar (plugin ale bez grzebania w kodzie)
Zastosuj to, nic trudnego. https://webboard.pl/thread-60920.html?highlight=side
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dzięki, przetestowałem. Prawie o to chodzi. Miałem nadzieję na zarządzenie tym z poziomu panelu podobnie jak widżetami w Wordpress.
Tą metodą żeby wypełnić całą stronę musiałbym dodać kilka razy ten kod.
Nie spotkałem się jeszcze z pluginem na zarządzanie sidebarem. Jest to na tyle prosta sprawa, że raczej nikt go chyba nie napisze (przynajmniej na tą wersję skryptu).
(30.04.2017, 12:40)PozyczkaBez napisał(a): Tą metodą żeby wypełnić całą stronę musiałbym dodać kilka razy ten kod.
To już zależy od tego, co chcesz do sidebaru dodać. Jeśli to ma być coś w stylu "Ostatnie posty / tematy" albo "Top X czegośtam" to wystarczy po zainstalowaniu odpowiednich pluginów, dodać do sidebaru ich zmienne ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
A jak to samo zrobić dla działu i wątku czyli żeby mieć też prawy sidebar? Dla strony głównej działa jak należy.
Zamiast szablonu index edytuj showthreadoraz forumdisplay, a jeżeli chcesz, żeby sidebar był wyświetlany na każdej podstronie to edytuj header
(18.05.2017, 20:11)Ardex napisał(a): Zamiast szablonu index edytuj showthreadoraz forumdisplay, a jeżeli chcesz, żeby sidebar był wyświetlany na każdej podstronie to edytuj header

Chcę żeby był ten sam sidebar na każdej podstronie, w którym miejscu w header wstawić ww. kod?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości