Błąd w wyświetlanym się wątku

Błąd   Założony przez  rexus12.

Witam mam mały problem bo po przeniesieniu bazy danych na nowy hosting z zainstalowanym silnikiem MyBB napotkałem mały problem.
przedstawię go w postaci screana myślę, że osoba która zna rozwiązanie nie bedzie potrzebowała wchodzić na forum bo to nie jest błąd w kodzie szablony lecz bardziej wewnętrzny. 

   
Udostępnij nam konto testowe, na którym możemy spotkać taki widok. Mimo wszystko, nie jesteśmy wróżbitami, z kuli nie wywróżymy rozwiązania.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Szablon postbit_classic, rozejrzyj się za powtarzającymi się elementami w divie post-controls lub za powtórzeniem właśnie tego diva.
W razie czego zbadaj element i sam znajdź powtarzający się szablon.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
http://skilluj.pl/showthread.php?tid=99&page=6 Adres do wątku
Dane konta testowego:
Login: test123
Hasło: test1234

PS: Dodam, że tak się dzieje na każdym szablonie.
Ja widzę normalnie.
   
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
@"Fyeem" Tak ale, gdy mam rangę właściciela problem się pojawia. Tam gdzie był post i został on usunięty zostaje właśnie takie coś po nich.
(15.04.2017, 22:06)rexus12 napisał(a): @"Fyeem" Tak ale, gdy mam rangę właściciela problem się pojawia. Tam gdzie był post i został on usunięty zostaje właśnie takie coś po nich.
W takim razie, zastosuj się do rady @ficus.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(15.04.2017, 22:06)rexus12 napisał(a): Tam gdzie był post i został on usunięty zostaje właśnie takie coś po nich.

Było trzeba tak od razu. Jeśli chodzi o tymczasowo usunięte posty to jest kwestia braku odpowiedniego CSS (i być może JS też). W któreś z ostatnich aktualizacji silnika (1.8.9 chyba właśnie) wszedł delikatnie odświeżony front tymczasowo usuniętych postów. Domyślnie powinien być nick autora, nick tego kto usunął i button do rozwinięcia / przywrócenia postu, a z jakiegoś powodu w Twoich szablonach nie zostało to dostosowane przez co zostaje belka z kontrolkami.
Mimo wszystko, jeśli nie kombinowałeś z domyślnym stylem to na nim wszystko powinno być ok. Podejrzyj "zmienione szablony" i przywróć całość do oryginału.

Obczaj:
https://community.mybb.com/thread-207536...pid1260345
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości