Problem z działami po zmianie stylu

Założony przez  str0ng.

Witam problem dotyczy tego że po zmianie stylu (nazwa UnixGame) miałem wcześniej stworzone kategorie i działy i wszystko działało normalnie a po zmianie na ten styl działa wszystko prócz tego, gdy wchodzę w jakiś dział mam takie przekierowanie (http://worldgta.cba.pl/dzial-30.html) przykład. Tak się dzieje z każdym jednym działem, sprawdzałem w przekierowaniach nie ma tam podanego żadnego linku nie wiem może coś w kodzie pomóżcie. Dodam jeszcze że próbowałem usunąć stare stworzone działy i tworzyłem nowe bez skutku.

A dodam tylko jeszcze że jak przekierowuje mnie to jest napis 404 - strona nie została znaleziona
Popraw konfigurację Google Seo URL, poradnik w dziale poradników.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Wyłącz przyjazne adresy w ACP lub skonfiguruj odpowiednio .htaccess.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
nie mam tego pliku mam tylko htaccess.txt to ten?

bez tej kropki na początku
(10.04.2017, 21:39)str0ng napisał(a): nie mam tego pliku mam tylko htaccess.txt to ten?

bez tej kropki na początku
Nie, to ma być .htaccess.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
No jak nie mam tego pliku to co mam zrobić?
(10.04.2017, 21:43)str0ng napisał(a): No jak nie mam tego pliku to co mam zrobić?
Stworzyć go.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
jak? jakiś program do tego jest?
(10.04.2017, 21:44)str0ng napisał(a): jak? jakiś program do tego jest?
Poprzez zalogowanie się do FTP serwera WWW i przeciągnięcia do public_html dowolnego pliku tekstowego, po czym należałoby zmienić jego nazwę na .htaccess.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Huh? Zmień nazwę tamtemu plikowi na .htaccess po prostu. Zrób to z poziomu klienta FTP lub przez konsolę jeśli chcesz to zrobić lokalnie najpierw. Zapewne jesteś na windowsie, a on ma jakieś dziwne blokady.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dalej to samo :( zrobiłem wszystko jak kazaliście
Na pewno masz wyłączone przyjazne adresy w ACP?
Pokaż .htaccess.

Tak poza tym - powinienneś zrobić albo jedno, albo drugie. Albo wyłączasz przyjazne adresy w ACP, albo wstawiasz odpowiednią regułkę do htaccess.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
RewriteEngine on

# Some hosts require RewriteBase to make RewriteRules work.
RewriteBase /

# Google SEO workaround for search.php highlights:
# Make this rule the first rewrite rule in your .htaccess!
RewriteRule ^([^&]*)&(.*)$ http://worldgta.cba.pl/$1?$2 [L,QSA,R=301]

# Google SEO 404:
ErrorDocument 404 /misc.php?google_seo_error=404

# Google SEO Sitemap:
RewriteRule ^sitemap\-([^./]+)\.xml$ misc.php?google_seo_sitemap=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Forums:
RewriteRule ^Forum\-([^./]+)$ forumdisplay.php?google_seo_forum=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Threads:
RewriteRule ^Thread\-([^./]+)$ showthread.php?google_seo_thread=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Announcements:
RewriteRule ^Announcement\-([^./]+)$ announcements.php?google_seo_announcement=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Users:
RewriteRule ^User\-([^./]+)$ member.php?action=profile&google_seo_user=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Calendars:
RewriteRule ^Calendar\-([^./]+)$ calendar.php?google_seo_calendar=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Events:
RewriteRule ^Event\-([^./]+)$ calendar.php?action=event&google_seo_event=$1 [L,QSA,NC]


Jak wyłączyć tę regułkę?

Działa! :D wyłączyłem przyjazne linki dzięki wielkie za pomoc
ficus napisał 11.04.2017, 07:57:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
Nie zamykamy wątków. Zapoznaj się z



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości