Przycisk usuwania wiadomości PW

Założony przez  Lancinho.

Witam czy da rade przerobić PW by w czytanej wiadomości obok przycisku Napisz i Podgląd był przycisk natychmiastowego usuwania wiadomości? By nie wracać do wszystkich wiadomości PW tylko dana wiadomość będzie można usuwać od razu po przeczytaniu.
Szogi1910 napisał 28.03.2017, 08:47:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
Obok przycisku napisz i podgląd?
Czytając dane PW możesz przecież usunąć tą wiadomość od razu, bez potrzeby przechodzenia na pełną listę.
Być może w Twoim stylu tej opcji po prostu brakuje (wtedy domyślny pomoże), czy po prostu nie zrozumiałem pytania?
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Znalazłem takie coś w domyślnym stylu ale nie wiedze by był przycisk usuwania.


<input type="submit" class="button" name="submit" value="{$lang->send_message}" tabindex="9" accesskey="s" />
<input type="submit" class="button" name="saveasdraft" value="{$lang->save_draft}" tabindex="10" />
<input type="submit" class="button" name="preview" value="{$lang->preview}" tabindex="11" />
Dlatego zapytałem gdzie oczekujesz tej funkcji.
Z tego co napisałeś, wynika, że w oknie czytania danej wiadomości, a to okno z kolei korzysta z szablonu postbit, w którym jest zmienna {$post['button_delete_pm']}

Z kolei to co wklejasz, wygląda na szablon... tworzenia nowej wiadomości? I w tym momencie całość traci sens.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
W oknie czytania wiadomości  private_quickreply
Dodaje tak ale coś nie trybi
<input type="submit" class="button" name="delete" value="{$post['button_delete_pm']}" tabindex="11" />
Łukasz napisał 28.03.2017, 18:20:
Kody podajemy w tagach [code] lub [php], poprawia to czytelność posta.
(28.03.2017, 18:19)Lancinho napisał(a): oknie czytania wiadomości
(28.03.2017, 18:19)Lancinho napisał(a): private_quickreply

Moduł szybkiej odpowiedzi ma się nijak do okna czytania wiadomości. 
Zmienna którą podałem, jest zmienną odnoszącą się do szablonu z przyciskiem usuwania wiadomości, więc wrzucanie jej jako wartość do nowego przycisku jest co najmniej ciekawym rozwiązaniem :P

I trzecie i w zasadzie ostatnie w temacie:
(28.03.2017, 15:32)ficus napisał(a): Z tego co napisałeś, wynika, że w oknie czytania danej wiadomości, a to okno z kolei korzysta z szablonu postbit,
   

Przycisk do usuwania wiadomości z jej poziomu jest dostępny domyślnie.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Właśnie chce takie usuń w PW jak czytam tam na dole obok Wyślij Wiadomość i Podgląd, trochę mogę być niekumaty na swój wiek ale bez Was tego nie zrobię. Czyli od czego zacząć i co gdzie dać?

   
To jest wygląd postu a nie wiadomości, więc tutaj nie będziesz miał możliwości usuwania pm.
(28.03.2017, 18:56)ficus napisał(a): Przycisk do usuwania wiadomości z jej poziomu jest dostępny domyślnie.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
U mnie to jest okno prywatnej wiadomości nie post może coś źle rozumie.
Co masz w szablonie postbit_delete_pm?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(28.03.2017, 19:43)Lancinho napisał(a): U mnie to jest okno prywatnej wiadomości nie post może coś źle rozumie.

Nie, to jest szablon postbit_classic.
I tam w zmiennych powinna znaleźć się ta, którą ja podałem wyżej.

To co ta zmienna wyświetli znajduje się w postibt_delete_pm, a to z kolei znajdziesz w domyślnym szablonie jeśli u Ciebie został on zmodyfikowany.
Możesz spróbować wstawić tą zmienną w szablon szybkiej odpowiedzi, ale nie ma gwarancji, że to zadziała (inne szablony, inne zasięgi). Samą, czystą zmienną, bez inputa.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
W private_quickreply jak coś kombinuje pojawia mi się przycisk obok Podgląd ale nie działa, słabo kombinuje.

postbit_delete_pm

<a href="private.php?action=delete&amp;pmid={$id}&amp;my_post_key={$mybb->post_code}title="{$lang->delete_title}class="postbit_delete_pm przycisk_post"><span>{$lang->postbit_button_delete_pm}</span></a

Kombinuje z
<input type="submit" class="button" name="private.php?action=delete&amp;pmid={$id}&amp;my_post_key={$mybb->post_code}value="{$lang->delete_title}tabindex="3" /> 
albo mnie cofa do wszystkich wiadomości albo wywala błąd że nie napisałem wiadomości przed wysłaniem.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości