Błąd z global.css Service Unavailable

Błąd   Założony przez  Lancinho.

Witam mam problem od jakiegoś czasu z global.css gdy chce w ACP edytować styl i tam global.css wywala mi dziwny błąd skąd to się wzięło nie mam pojęcia.

http://paintballmod.com/admin/index.php?...css&tid=13

Service Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Jakieś pomysły?
Chmody poprawne?
Tak jak najbardziej, biorę przywrócenie tego global.css to mi działa podstawowy, ale jak już wprowadzam css i zapisze to zaraz ten sam problem występuje

Przed edycja mam takie coś u góry:
Ten arkusz jest aktualnie dziedziczony od MyBB Master Style. Jeżeli dokonasz jakichś zmian, zostanie on skopiowany i przestanie być dziedziczony.
A po edycji już błąd wywala 503
Tylko na 1 stylu tak masz?
Od jakiegoś czasu - od jakiego? Co robiłeś?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Nie mam pojecie od kiedy to jest bo ok 2 miesięcy jak nic w global.css nie grzebałem, jedynie co od miesiąca mam zmieniony Hosting mam 4 style który tylko jeden używam PaintballMod, jak global.css przywrócę mam napisane  (Dziedziczone z MyBB Master Style) a tak nic nie mam oprócz błędu 503 ale tak to wszystko działa ze stylu lecz nie mogę edytować.



   
   
   
Strzelałbym na jakiś niedomknięty tag, wyeksportuj styl a następnie, przeanalizuje jego plik xml
(26.03.2017, 22:00)Szogi1910 napisał(a): Strzelałbym na jakiś niedomknięty tag, wyeksportuj styl a następnie, przeanalizuje jego plik xml

Poprawiam:

http://www64.zippyshare.com/v/R1oHmQ69/file.html
Nie, ACP, Style i szablony, Style, opcje stylu używanego i 'Wyeksportuj'
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dziwne ze poprzez link Edytuj CSS: tryb zaawansowany jak sobie skopiowałem to mogę wejść i edytować czy tez zapisywać a jak wejdę w global.css i biorę w Opcjach edytuj to wywala mi ten błąd 503

W FTP znalazłem taki błąd


<error>
<dateline>1490444672</dateline>
<script>admin/modules/style/themes.php</script>
<line>1196</line>
<type>2</type>
<friendly_type>Warning</friendly_type>
<message>Invalid argument supplied for foreach()</message>
</error>
Zastosowałeś się do
(26.03.2017, 22:00)Szogi1910 napisał(a): Strzelałbym na jakiś niedomknięty tag, wyeksportuj styl a następnie, przeanalizuje jego plik xml
(26.03.2017, 22:10)Lancinho napisał(a):
(26.03.2017, 22:00)Szogi1910 napisał(a): Strzelałbym na jakiś niedomknięty tag, wyeksportuj styl a następnie, przeanalizuje jego plik xml

Poprawiam:

http://www64.zippyshare.com/v/R1oHmQ69/file.html



Podałem w linku lecz nie uzyskałem odpowiedzi
Teraz ty wymagasz od kogoś aby analizował wprowadzone zmiany, musisz sam przejrzeć plik i szukać czy masz wszystkie tagi zamknięte
To może jakaś podpowiedz czym to sprawdzić?
Skorzystać z odpowiedniego edytora, który będzie ci dodawał kolory tekstu w zależności czy jest to kod css/php/html itp



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości