Nie mogę wejść w swój profil

Założony przez  Baran.

Witam mam problem nie mogę wejść w swój profil na forum, klikam na nick i nie mogę wejść. Co może być przyczyną ??? Pomożecie
Włącz forum.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Włączone
Podaj login i hasło do konta testowego.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Nie mogę bo to już nie jest testowe przed chwilą domena została podpięta :) Ale mam pytanie co może być skutkiem tego błędu
Bez konta wiele nie pomożemy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
A to jakie konto chcecie do acp tak
Ardex napisał 23.03.2017, 18:35:
Nigdy nie dawaj nikomu niezaufanemu dostępu do ACP. My chcemy konta testowego, czyli zwykłego konta, takie jakie zakłada użytkownik. Nie chcemy żadnych większych uprawnień.
Przyczyna błędu to zapewne kod linka (<a href) w formacie loginu użytkownika grupy bądź źle skonfigurowane Google SEO.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
to znaczy mógł byś to jaśniej rozpisać co i jak po kolei
Stwórz konto testowe zwykły użytkownik
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Nick to : test a hasło zapraszam

Konto testowe
Wejdź a ACP -> Użytkownicy i grup -> grupy -> wybierz grupę, do której Ty należysz i wklej tutaj co masz podane w polu "format loginu"
<i class="fa fa-star" style="Color: red;" id="spinner"> </i><span class="ha">  {username}</span>

to się znajduje

i co jaki może być przyczyna błędu ??
Łukasz napisał 23.03.2017, 18:44:
Kody podajemy w tagach [code] lub [php], poprawia to czytelność posta.
(23.03.2017, 18:43)Baran napisał(a): i co jaki może być przyczyna błędu ??

prawdopodobnie to

(23.03.2017, 18:33)Fyeem napisał(a): Przyczyna błędu to zapewne kod linka (<a href) w formacie loginu użytkownika grupy bądź źle skonfigurowane Google SEO.

wejdź w każdą grupę i wklej co jest w formacie loginu.

W profil których użytkowników nie możesz wejść? I w jakich sposób próbujesz wejść?
Jestem na str głównej i po prawej jest mój NICK i klikam w niego i nie mogę wejść w swój profil. A dokładnie co mam wpisać i gdzie dokładnie w którym miejscu



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości