Statystyki forum

Założony przez  Finarfin.

       

Dobry, mam jeden problem - mianowicie statystyki forum się nie odświeżyły, przenosiłem swoje forum i panel boczny załapał "zmianę", ale panel dolny ze statystykami nie zrozumiał, że była wprowadzona zmiana. Da się to jakoś odświeżyć? Dodam, że przenosiłem tylko mybb_stats z bazy danych.
Przebudowałeś statystyki w panelu admina?


PS

Skąd ten drugi użytkownik na localhost? :>
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(13.03.2017, 23:33)Fyeem napisał(a): Przebudowałeś statystyki w panelu admina?


PS

Skąd ten drugi użytkownik na localhost? :>

Nic tam nie ruszałem.
Drugi użytkownik jest stąd, że forum jest zamknięte i podawanie do niego linka jest zbyteczne :)
ficus napisał 13.03.2017, 23:56:
Podaj adres forum, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.
To przebuduj.

Adres forum jest wymagany, aby otrzymać pomoc.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Cytat:To przebuduj.



Czyli co dokładnie mam zrobić?
W ACP, w ostatniej zakładce, tam, gdzie są narzędzia administratora, masz opcję przebudowy statystyk, spróbuj je przebudować.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Wyskoczył mi błąd.
Cytat:Nie znaleziono wyników w podanym zakresie. Spróbuj ponownie z innym okresem czasu.
ACP > Narzędzia i konserwacja > przeliczanie i przebbudowa > Aktualizacja statystyk > Ok < Statystyki forum na stronie głównej zostały zaktualizowane.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Dziękuję za pomoc, rozwiązane. Daję punkt.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości