Eksport stylu bez ACP

Założony przez  PanDas3.

Witam. Chciałbym się zapytać czy jest możliwość wykonania eksportu stylu przez np. PHPMyAdmin, albo przez cokolwiek innego poza ACP. Akurat mam problem tego, że nie mogę się zalogować na swoje forum. Ciągle pisze błąd sesji, zmieniałem hasło i w config.php też jest wszystko ok, przywrócenie backupu MySQL nic nie dało, usuwanie ciasteczek i inna przeglądarka także. Więc domyślam się, że coś musiałem popier.... Mniejsza, nie o to jest temat, chciałem się dowiedzieć czy da rade tak zrobić? Ponieważ edytowałem styl w dosyć znacznym stopniu i szkoda mi po prostu mojej pracy. Jeżeli temat jest w złym dziale to przepraszam.
Zapewne masz źle ustawione cookies, dlatego masz błąd o błędnej sesji.

Co do pytania - tak, jest to możliwe. Musisz spojrzeć na nazwy tabel po prostu. Domyślnie jest to mybb_themes, mybb_templates i coś jeszcze bodajże. Po nazwach powinieneś się zorientować samemu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
a moge te cookies jakos zmienic w phpmyadmin, czy tam w settings.php w ftp?
aa juz poradzilem sobie z tym cookies, dzieki za podpowiedz

moze komus sie przyda w przyszlosci
w pliku inc/settings.php na ftp
zmienilem wartosc z 1 na 0

$settings['cookiesecureflag'] = "wartosc";

//////////////////////

a co do tego eksportu przez phpmyadmin, to owszem sa tam takie tabele, gdzie w jedenj z nich jest nazwa stylu, w drugiej nazwy plikow szablonowych itd, ale raczej nie moge tego wyeksortowac. domyslam sie ze da sie to zrobic przez jakies zapytanie, aczykolwiek ja jestem strasznie cienki z sql
Jak wejdziesz przez phpmyadmin to po prostu wchodzisz w tabelę, a następnie klikasz export. Popróbuj sobie na localhoście lub na testowym hostingu na początek.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości