Narzędzia moderacji w przycisku

Inne  Założony przez  Broszer.

https://community.mybb.com/thread-153725.html
W wyżej podanym wątku jest odpowiedź  na moje pytanie, jednak nie mam pojęcia jak użyć tego kodu, ani gdzie go wstawić.
Każde narzędzie moderacji ma swoje ID, które znajdziesz po najechaniu na nazwę narzędzia w ACP.

<form action="{$mybb->settings['bburl']}/moderation.php" method="post">
<input type="hidden" name="modtype" value="thread" />
<input type="hidden" name="tid" value="{$thread['tid']}" />
<input type="hidden" name="my_post_key" value="{$mybb->post_code}" />
<input type="hidden" name="action" value="11" />
<input type="submit" class="button" value="Run Custom Tool 11" />
</form>

W pierwszym input określasz typ narzędzia, - w tym wypadku jest to narzędzie wątków, zatem zostaje thread w value.
Kolejny istotny input to ten gdzie value wynosi 11. 11 to ID twojego narzędzia moderacyjnego.

Cały kod wstawiasz w szablon gdzie ma się wyświetlać (zbadaj element i znajdź nazwę szablonu odpowiedzialnego za miejsce, które chcesz wykorzystać).
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Jest, jednak problem. Otóż kiedy klikam przycisk przenosi mnie do /moderation.php ,do którego nie mam dostępu mimo, że moja grupa do moderacji z rozwijanego menu (domyślnego) ma dostęp. Kolejny problem to, że wszyscy widzą ten guzik.
To, że wszyscy widzą przycisk możesz rozwiązać za pomocą pluginu php conditionals.
Pytanie brzmi - kim są Ci wszyscy, skoro forum jest na localhoscie :-) ? Uzupełnij adres forum.

Przenosi do moderation, a czy samą akcje wykonuje?
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Przenosi, natomiast samej akcji nie wykonuję. Natomiast wiem, że widzą wszyscy bo wylogowałem się z konta i widziałem ten przycisk :)
A i gdybyś mógł powiedzieć, jak użyć php conditionals do ukrycia tego bo sam plugin mam zainstalowany.
Dodatkowo sprawdzałem i moja grupa ma uprawnienia do moderacji.
Całość masz w formularzu?

Kod ukrycia:

<if is_moderator($mybb->user['uid']) then>
//kod
</if>

Powinna rozwiązać problem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(14.03.2017, 16:03)Snake_ napisał(a): Całość masz w formularzu?

Kod ukrycia:

<if is_moderator($mybb->user['uid']) then>
//kod
</if>

Powinna rozwiązać problem.
Ukryło dzięki! Ale nadal nie wykonuje akcji /Tak wstawione w formularz
Odświeżam



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości