Jak wyśrodkować statystyki

Założony przez  uSeby.

Witam, chciałbym wyśrodkować statystyki, ale niestety nie wiem jak to zrobić. Prosiłbym o pomoc. Statystyki wyglądają tak:[Obrazek: 1z5oruu.png]

A chciałbym, żeby byli w tym miejscu:
[Obrazek: d8nkp.png]
jakiego stylu użyłeś
Jest to styl domyślny, ponieważ robię wszystko od podstaw. Natomiast statystyki wziąłem z innego stylu.
Zbadaj element z tego innego stylu i zobacz jak tam jest zakodowane...
Niestety w tamtym stylu jest tak samo.
próbowałeś może pomiędzy kodem wpisać to?

<center>
Kod
</center>

??

Jeżeli nie zadziała to podaj proszę link do forum skąd te 2 ssy
Tak próbowałem i nic nie dało. To jest moje forum testowe: http://darmowegry.ct8.pl
Podaj tą stopkę gdzie jest umieszczony ten kod.
<ul class="stats">
<div class="column posts-stats"><span class="content-stats">{$stats['numposts']}</span><span class="title-stats">napisanych postów</span></div>
<div class="column threads-stats"><span class="content-stats">{$stats['numthreads']}</span><span class="title-stats">napisanych tematów</span></div>
<div class="column users-stats"><span class="content-stats">{$stats['numusers']}</span><span class="title-stats">założonych kont</span></div>
<div class="column mostactive-stats"><span class="content-stats">{$mostonline['numusers']}</span><span class="title-stats">najwięcej dostępnych</span></div>
<div class="column lastuser-stats" title="{$recorddate}, {$recordtime}"><span class="content-stats">{$newestmember}</span><span class="title-stats">najnowszy użytkownik</span></div>
</ul>
A możesz dać cały dół? łatwiej by mi było bo w kodzie nie widzę nic takiego

Ps: Podaj to forum gdzie masz to wyśrodkowane już
To jest cały dół, tylko to mam w index_stats
Wejdź w global.css

i usuń w tym kodzie
#footer .upper ul.bottom_links {
    float: left;
    margin: 4px 0 0 0;
}
float: left;

U mnie sprawdziłem i działa, lecz uważam, że ten styl jest słaby ;)
Niestety nie zadziałało.
Nie wiem najprawdopodobniej masz jakis błąd w stylu u mnie to wygląda na twym forum tak:
[Obrazek: ggsfdt.png]


jeszcze możesz spróbować zamiast kodu, którego podałeś zrobić tak:
<b><center>
<ul class="stats">
<div class="column posts-stats"><span class="content-stats">{$stats['numposts']}</span><span class="title-stats">napisanych postów</span></div>
<div class="column threads-stats"><span class="content-stats">{$stats['numthreads']}</span><span class="title-stats">napisanych tematów</span></div>
</b></center>
<b><center>
<div class="column users-stats"><span class="content-stats">{$stats['numusers']}</span><span class="title-stats">założonych kont</span></div>
<div class="column mostactive-stats"><span class="content-stats">{$mostonline['numusers']}</span><span class="title-stats">najwięcej dostępnych</span></div>
<div class="column lastuser-stats" title="{$recorddate}, {$recordtime}"><span class="content-stats">{$newestmember}</span><span class="title-stats">najnowszy użytkownik</span></div>
</b></center>
</ul>
Jeżeli nie przejdzie to podaj styl ja wgram i sprawdzę czy też tak mam. Jeżeli tak to się pobawię, jeżeli nie to masz jakiś błąd.
No nic zrobię inne statystyki. Dziękuje za poświęcony czas i pomoc :).



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości