Po napisaniu posta, nie wyświetla się (albo, że odświeżysz)

Inne  Założony przez  marcink9.

Witam.

Problem mam następujący. Gdy użytkownik napisze post, pojawia się spinner na dosłownei chwile i znika. Nie widać żadnych zmian, również treść w textarea zostaje. Dopiero po odświeżeniu strony widać napisany post i czysty textarea.

Czy da się zmienić, aby post pojawiał sięod razu po naciśnięciu wyślij ? Lub czy da się aby strona się automatycznie odświeżała po zakończeniu pracy spinner'a ?

Proszę o pomoc.
Szogi1910 napisał 06.03.2017, 09:12:
Podczas tworzenia nowego tematu jest pytanie "Czy potrzebne jest konto aby odtworzyć błąd?" jeżeli klikniesz na "Tak" zostanie wyświetlone pole na wprowadzenie loginu i hasła do konta testowego. Na przyszłość prosilibyśmy o używanie tej funkcji.
Dodałem dane do logowania. Przepraszam, że nie wstawiłem. Zapomniałem o tym.

Codo tematu, to czasami tak mam czasami nie, że wyświetla się od razu post po napisaniu treści.
Po dezaktywacji wszystkich pluginów dzieje się coś innego? Może działa poprawnie?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
nie chcę dezaktywować pluginów, gdyż będę musiał niektóre na nowo edytować kody.

Więc prosiłbym o inne sugestie :/
W ustawieniach forum jest opcja Wyłącz wszystkie pluginy, ustaw ją na tak.

PS
Dezaktywacja pluginów nie usuwa (zazwyczaj) kodów personalizowalnych.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Tylko że niektóre pluginy mają opcję wyłącz a niektóre odinstaluj więc możliwe że traci zapisaną zmianę ????? Przepraszam, ale no boje się o wszystkie edycje kodów a było ich sporo.
@Fyeem napisal ze jest opcja.
Nic sie nie stanie wtedy.
Pozniej wlaczaj po kolei plugin i sie dowiesz ktory krzaczy.
Podejrzewam ze ktorys od ekipa online czy jakos tak ....u mnie kiedys przy 1.8.6 to cos od legendy online krzaczyly ....ale to sto lat emu i nie prwda.
(08.03.2017, 02:04)marcink9 napisał(a): Tylko że niektóre pluginy mają opcję wyłącz a niektóre odinstaluj więc możliwe że traci zapisaną zmianę ????? Przepraszam, ale no boje się o wszystkie edycje kodów a było ich sporo.
W ustawieniach ogólnych jak dobrze kojarzę jest ta opcja.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Probilem rozwiązany. Był to problem z błędem w silniku mybb 1.8.10. Wystarczy podmienic plik, który mybb wydało do naprawy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości