Servers board a Hosting

Błąd   Założony przez  Lancinho.

Witam zmieniłem hosting na FireHost i coś nie trybi tabela serwerów Servers board jest to płatny Hosting wiec co to może być? Może Administrator Hostingu nie wł mi jakiejś opcji w php.ini nie wiem jakieś pomysły co możne być wył w Hostingu? Mam PHP 5.6
Opisz dokładniej problem.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Przeszedłem z unixstorma na firehost i pojawił się problem z tabelą Servers board, wgrałem wszystko katalogi, pliki sql z poprzedniego Hostingu i działa wszystko ale o dziwo Servers board pokazuje wyłączone Serwery, nie wiem czy coś może nie jest wł na Hostingu ze takie coś się dzieje.
Popros hosting o odblokowanie portów.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Napisałem do Administratora, czy to samo będzie z amxbansem ze na stronce nie mogę przeładować adminów? Przez te porty?

edit
Odpisali

Pewnie chodzi o odblokowanie połączeń wychodzących na portach, ale musi mi Pan napisać jakie porty mamy odblokować.
Szogi1910 napisał 02.03.2017, 16:16:
Nie jesteśmy supportem amxx z taki pytaniem, zalecam udać się na forum co się specjalizuję w danej dziedzinie
(02.03.2017, 15:29)Lancinho napisał(a): Napisałem do Administratora, czy to samo będzie z amxbansem ze na stronce nie mogę przeładować adminów? Przez te porty?

edit
Odpisali

Pewnie chodzi o odblokowanie połączeń wychodzących na portach, ale musi mi Pan napisać jakie porty mamy odblokować.
To podaj mu te porty, których serwery nie pokazują się poprawnie.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Jak chcesz uniknąć pisania do nich wiadomości w momencie pojawienia się nowego serwera poproś ich o odblokowanie zakresu portów od 20000 do 30000
Dzięki za pomoc smiga



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości