Nie przenosi do ostatniego posta

Założony przez  rozekrr.

Witam, świeżo założyłem forum i zajmuję się dorabianiem thema.
Po napisaniu obojętnie jakiego tematu na stronie głównej forum, gdy kliknie się w ostatnio aktywny temat zamiast przenosić do akcji lastpost, widnieje biała strona...


Jak rozwiązać  problem? Pzdr.
Podaj prawidłowy link do forum...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zaktualizowałem link.
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ro0z3k/ftp/golebielotne/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1880 - File: inc/functions.php PHP 5.6.30 (Linux)
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Wszystko działa, modyfikuję theme więc może trafiłeś na ten moment...
Problem dalej aktualny...

Ktoś pomoże?
Proponuję Ci przeinstalować od nowa forum, wgrać poprawnie szablon, widzę, że nie wgrałeś wszystkich plików tak, jak trzeba. To powinno pomóc.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Których plików z thema rzekomo nie wgrałem :)?

Co do instalacji na nowo, wszystko już mam porobione działy itp. i od nowa trochę lipa... Pobrałem oficjalną paczkę i taki bug wystąpił, trochę dziwne..,
(22.02.2017, 19:28)rozekrr napisał(a): Których plików z thema rzekomo nie wgrałem ?
Zbadaj element (poradnik jest w mojej sygnaturze), wejdź w dział konsoli i zobacz błędy 404.

(22.02.2017, 19:28)rozekrr napisał(a): wszystko już mam porobione działy itp
Możesz zrobić kopię odpowiednich tabel.

Zainteresuj się też błędem z załącznika.
   
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dziwne...

Dobra przeinstaluje wszystko i zobaczę czy coś to da... :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości