NoteModerator Font Awesome

Konfiguracja  Założony przez  Demolka.

Cześć, chciałbym zrobić ikonki do notemoderator z użyciem font awesome. Podłączyłem je do stylu pluginu, ale... wyświetlają się poprawnie tylko na 1920x1080, po wciśnięciu przycisku służącego za przeglądanie źródła strony lub zminimalizowania przeglądarki - ikony się rozjeżdzają. Po zmianie position tekst nie jest tak wyrównany jak tutaj.
Do klasy notemoderator musisz nadać pozycje relatywną (aby elementy wewnatrz z position:absolute odwoływały się do niego), a wtedy odpowiednio ostylować twoje :before.

Przykład:

.notemoderator_note_warn:before {
font-family: FontAwesome;
content: "\f071";
top: 50%;
left: 15px;
transform: translateY(-50%);
}
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Spróbowałem zrobić coś takiego:


   font-family: FontAwesome;
   content: "\f071";
   position: relative;
   color: #d80433;
   font-size: 20px;
   top: 50%;
   left: -35px;
   transform: translateY(-50%);



ale również robię coś źle i ikonka jest dobrze wpasowana ale tekst - dalej się nie środkuje tak jak powinien.
Tam gdzie dałeś position: relative; zastąp na position: absolute;, a dopiero w klasie notemoderator daj to position: relative;.

Po prostu zastosuj mój kod i dodaj do niego position: absolute; bo zapomniałem z tego co widzę.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dziękuje za pomoc :)
Łukasz napisał 19.02.2017, 14:18:
Pamiętaj aby podziękować za otrzymaną pomoc



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości