Ustawienie wyświetlania grafiki grupy

Konfiguracja  Założony przez  W4R1ATT.

Witam mam problem chodzi o to że gdy dla grupy daje jakaś grafike to ona sie nie wyświetla. Wyswietla się natmiast dużo szajsu i nie mam pojęcia jak to usunąć/ustawić chodzi o to ----Fota w zalaczniku---- a zostawić tylko grafike grupy.

Z góry dzięki za pomoc :)
Ardex napisał 12.02.2017, 22:41:
Wszelkie zrzuty z ekranu należy dodawać w postaci załącznika. Zabronione jest zamieszczanie grafik / plików umieszczonych na serwerach zewnętrznych.


Załączone pliki Miniatury
   
Edytuj szablon Strona główna » Paczki szablonów » Default Templates » Edycja szablonu: postbit_classic oraz edycja postbit_groupimage

i podaj cały kod który w nich się znajduje


lub na własną odpowiedzialność

edytuj wartość postbit_classic <div class="author_rank (..)</div> zmień na {$post['groupimage']}
i edytuj wartość postbit_groupimage <div class="author_title">(..)</div> zamień na {$post['usertitle']}

Uwaga!: Na wszelki wypadek powyższe szablony przed edycją zapisz w notatniku przy nieprawidłowej edycji za wyrządzone problemy nie odpowiadam!
Test
@up Bardzo proszę:

postbit_classic:
http://pastebin.com/TfGnRUWB

postbit_groupimage:

<div class="author_rank author_{$usergroup['image']}"> {$usergroup['title']} </div
Problem rozwiązany drogą dedukcji (bez żadnej znajomości czegokolwiek) usuwając po kawałku kodu dotarłem co za co odpowiada i podmieniłem tak jak chciałem :)
Szogi1910 napisał 13.02.2017, 13:22:
Pamiętaj aby oznaczać temat jako rozwiązany, wybierając najlepsze posty Pamiętaj aby podziękować za otrzymaną pomoc



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości