Jaki to szablon zablokowanej rejestracji?

Założony przez  kubaszekr38.

Witam serdecznie! Właśnie zablokowałem na forum możliwość rejestracji i moje pytanie, jaki jest szablon do tej zablokowanej rejestracji, ponieważ mam tam kilka rzeczy do poprawek. Pozdrawiam!
(07.01.2012, 19:52)MazuLuka napisał(a): Formularz rejestracyjny znajdziesz w:
ACP > Style i szablony > Szablony > Nazwa stylu Templates > Podgląd profilu - Szablony > member_register

A panel logowania znajdziesz w:
ACP > Style i szablony > Szablony > Nazwa stylu Templates > Nagłówek - Szablony > header_welcomeblock_guest

Pozdrawiam.
Tak właśnie już przeglądałem Google i gdy dodaje w tym szablonie "member_register" po "{$header}" "aaaaaa..." nic nie mam (dodawałem również w różnych "polach" i nic).. Kiedy dodam w szablonie strony głównej to "aaa...", po "{$header}" to się wyświetla.
(09.02.2017, 19:27)kubaszekr38 napisał(a): Tak właśnie już przeglądałem Google i gdy dodaje w tym szablonie "member_register" po "{$header}" "aaaaaa..." nic nie mam.. Kiedy dodam w szablonie strony głównej to "aaa...", po "{$header}" to się wyświetla.

Musisz mieć, być może tekst jest po prostu czarny i go nie widać.
Zaznacz całą stronę i sprawdź, a jeżeli faktycznie go nie ma to spróbuj w innym szablonie.

W którym miejscu dokładnie chcesz dodać tekst?
Ale już próbowałem zaznaczać i nic, nawet ctrl+f. Chcę dodać po tym gdzie piszę rejestracja wyłączona, czyli w tym polu.
Zablokowana rejestracja - czyli wyrzuca error - z szablonu error, jednak dodanie tekstu tam mija się z celem, bo będzie wyświetlany przy każdym błędzie jaki zostanie wyrzucony.

Ja bym pomyślał nad zmianą zmiennej tekstowej.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości