Forum Loguje na inne konto

Błąd   Założony przez  Fredx121.

Witam. Forum jest aktualnie wyłączone z powodu błędu. 

Mam problem, ponieważ po wejsciu na forum kogo kolwiek, jest się juz zalogowanym, na konto administratora, jezeli chcemy sprawdzic jego wiadomosci albo przejsc do acp potrzebne jest juz zalogowanie... Nie mozna sie wylogować . Mam pytanie z jakiego powodu wynikł ten błąd i jak moge go naprawić. 


Bardzo dziekuje za pomoc. ;-)
Odblokuj forum na chwilę.
Załączone

W momencie jak mamy www.forum.radioftb.net loguje na konto administratora, jak dopiszemy /index.php wszystko jest w porzadku .
Nie mam takiego problemu, wyczyść cache, cookies.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(05.02.2017, 11:26)Fyeem napisał(a): Nie mam takiego problemu, wyczyść cache, folkowa.


Bardzo proszę wejść na to forum jeszcze raz. i spróbować dopisać index Dziękuje
(05.02.2017, 12:07)Fredx121 napisał(a):
(05.02.2017, 11:26)Fyeem napisał(a): Nie mam takiego problemu, wyczyść cache, folkowa.


Bardzo proszę wejść na to forum jeszcze raz. i spróbować dopisać index Dziękuje

Próbowałem na różne sposoby, aczkolwiek problem u mnie też się nie pojawia.
Czy ktoś z użytkowników / osób trzecich zgłaszał problem, czy tylko Ty go zauważyłeś?
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Ja mogę potwierdzić, za pierwszym razem jak wszedłem pod podany link byłem jakby 'zalogowany jako mateusz[jakiescyfry]', lecz już tak się nie dzieje, normalnie jako gość.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tak zgłaszały ten problem różne osoby. Wchodziłem na to forum z innych urzadzeń również miałem ten problem aczkolwiek teraz już go nie ma tak jak piszecie, jaki może być powód ? .

Pojawił się teraz problem z Logowaniem, wyskakuje informacja o zalogowaniu ale wyrzuca jako gość dodam, że nie zmieniałem cookies.
Co masz napisane w inc/settings.php w tych lkinijkach ?
$settings['cookiedomain']
$settings['cookiepath']
$settings['cookieprefix'
$settings['cookiedomain'] = ".radioftb.net";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = ""
Zamień na:
$settings['cookiedomain'] = ".forum.radioftb.net";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = ""
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zmieniłem tak jak napisałeś, zmieniłem również w phpmyadmin, jednakże nadal nie loguje, niżej podaje konto testowe.

Login: Flesh
Hasło: Szajba14
myCreedo napisał 05.02.2017, 14:34:
Podczas tworzenia nowego tematu jest pytanie "Czy potrzebne jest konto aby odtworzyć błąd?" jeżeli klikniesz na "Tak" zostanie wyświetlone pole na wprowadzenie loginu i hasła do konta testowego. Na przyszłość prosilibyśmy o używanie tej funkcji.
Ponawiam prośbę o pomoc, gdyż na wszystkie sposoby próbowałem naprawić błąd z zalgowanym uzytkownikiem po wejsciu na forum, brakuje mi już pomysłów. Może ktoś zastanawiał się dlaczego taki błąd sie pojawił ?
https://webboard.pl/thread-59161.html widziałeś ten temat?

sprawdź jeszcze to: https://webboard.pl/thread-70637-post-30...#pid302831

Po wejściu na twoje forum pokazuje mi że zalogowany jestem na koncie malutkirbv, po wylogowaniu na Monia79
Test
Tak widziałem te tematy i kilkakrotnie robiłem to co w nich pisze bez rezultatu.

Ustawiłem cookies, jednakże teraz nadal jest problem z logowaniem, co prawda juz nie loguje na inne konto ... ale nie chce zalogować ?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości