Zrobienie Rangi??

Założony przez  AnonimowY.

mam jeszcze jeden problem otóż to chce zrobić rangę jego kod jest 
<a href="/index.php?action=viewgroups&amp;gid=4"><span class="ha"><i class="fa fa-star" id="spinner"></i> <strong>Właściciel Sieci</strong></span> </a>
a gdy go wklejam do "Nazwa Grupy : " to wychodzi mi z rangi takie coś 
<span class="ha"><i class="fa fa-star" id="spinner"></i><strong>Właściciel Sieci</strong></span>
Tego nie wkleja się do nazwa grupy, tylko do format loginu i nazwę grupy zastępuje się {username}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
gdy tak zrobię pojawia się komunikat

Wystąpiły następujące problemy:
Format wyświetlania loginu musi zawierać ciąg znaków {username}
Mógł błąd daj {username} a nie {$username}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Również daje i nie skutkuje nic :)
Otwórz forum, lub daj konto testowe z dostępem do zamkniętego forum.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
login : test

Hasło : 123456
<span class="ha"><i class="fa fa-star" id="spinner"></i> <strong>{username}</strong></span>

Daj to do Format loginu w grupie właściciela sieci u Ciebie będzie to Administrators
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Nie działa albo ja coś zle robię masz dostep do ACP spróbuj zrobić jeżeli możesz
Przecież masz zmienioną rangę: 
   
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Przepraszam nie zauważyłem
To jak problem rozwiązany proponuję usunąć konto testowe, lub usunąć mu dostęp do ACP ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Chciałem przypomnieć że jeżeli komuś dam range i na stronie głownej na niego kliknę to nie wchodzi na jego profil
podaj kod Username Style i odblokuj forum
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Może lepiej jak ty sobie spojrzysz na czarno na bialym bedziesz mial

Login : test

Haslo : 123456



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości