Edycja koloru napisów prefixa

Założony przez  siara.

Witam, 

Skorzystałem z tego przerobienia: https://webboard.pl/thread-59309.html  - wszystko przebiegło poprawnie. Moje forum ma białe tło i białe napisy źle się prezentują podczas zastosowania takiego tła. Zmieniłem kolor 'white' na 'black' i było w miarę okej tylko, że widać białe obramowanie i nie wiem, który kod jest za to odpowiedzialny. W załączniku dodaję fotografię jak to wygląda (biała wersja oryginalna, bo zmianie kodu:

 .prefiks {
color: black;

Wyświetla się tak jak na załączniku. Chciałbym aby napis wyświetlał się w jednolitym kolorze.
Dzięki za pomoc.

       
Forum w trakcie modernizacji. Otwarcie niedługo :)
A po co ma być forum całkowicie odkryte? Przecież wszystkie kody wszystko jest w wyżej podanych tematach :/
(30.01.2017, 21:07)siara napisał(a): A po co ma być forum całkowicie odkryte? Przecież wszystkie kody wszystko jest w wyżej podanych tematach :/

Okej, wszystko masz w tematach na górze.
Jeżeli w tamtych tematach wszystko jest okej, a u Ciebie występują problemy to już sam sobie z tym poradź.

Z avataru Ci wywróżę co jest nie tak i dlaczego pojawił Ci się jakiś obrys.

PS: W temacie do którego podałeś link nie ma ŻADNEGO kodu, który dodawałby jakikolwiek obrys :)
Forum odblokowane.
Z .navigation { oraz .navigation .active usuń text-shadow: 1px 1px 0px #fff;.
Mam rozumieć, że mam to usunąć z global.css ?
Takich komend jest kilka ".navigation a:active {" 


.navigation {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;
font-family: Source Sans Pro,Tahoma,Helvetica Neue,Arial,sans-serif;
font-size: 14px;
}

.navigation a:link {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

text-decoration: none;
}

.navigation a:visited {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

text-decoration: none;
}

.navigation a:hover,
.navigation a:active {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

text-decoration: underline;
}

.navigation .active {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

font-size: 14px;
}
Tak, masz tego się pozbyć z global.css.

Z tego co sprawdzałem to aby pozbyć się ich z prefiksu z tego miejsca, które wskazałeś na screenie to wystarcz pozbyć się tego kodu jedynie z tych dwóch - navigation { oraz .navigation .active
Nie działa. Usunąłem tylko te dwa co pisałeś dalej wyświetla tak samo, sprubowałem usunąć ze wszystkich punktów navigation i też dalej wyświetla to samo. Nie znam się na tym, ale dziwne abym usuwał tą treść tym bardziej, że ma to kolor "a6a3a3" - a ten kolor to jest kolor szarawy. A obramowanie wyświetla się na biało.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chłopie, czytaj uważnie.
(30.01.2017, 21:39)Winchester napisał(a): Z .navigation { oraz .navigation .active usuń -> -> ->text-shadow: 1px 1px 0px #fff;<- <- <-.
Nie rozumiem twojej paniki w wiadomościach i 'szyderczości' jeżeli pomagasz z łaską to nie potrzebuję takiej pomocy, piszę do Ciebie normalnie. Wydaję mi się, że nie masz 15 lat na spamowanie emotkami. Zrobiłem tak jak pisałeś dokładnie, usunąłem tylko te dwa, więc wygląda to tak:

.navigation {
color: #a6a3a3;
font-family: Source Sans Pro,Tahoma,Helvetica Neue,Arial,sans-serif;
font-size: 14px;
}

.navigation a:link {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

text-decoration: none;
}

.navigation a:visited {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

text-decoration: none;
}

.navigation a:hover,
.navigation a:active {
color: #a6a3a3;
text-shadow: 1px 1px 0px #fff;

text-decoration: underline;
}

.navigation .active {
color: #a6a3a3;

font-size: 14px;
}
Po prostu śmieszy mnie to, że wykładam wszystko jak na tacy, a wciąż jest problem z usunięciem kilku linijek tego samego kodu.

Proszę, gotowe.
.navigation {
color: #a6a3a3;
font-family: Source Sans Pro,Tahoma,Helvetica Neue,Arial,sans-serif;
font-size: 14px;
}

.navigation a:link {
color: #a6a3a3;

text-decoration: none;
}

.navigation a:visited {
color: #a6a3a3;

text-decoration: none;
}

.navigation a:hover,
.navigation a:active {
color: #a6a3a3;

text-decoration: underline;
}

.navigation .active {
color: #a6a3a3;

font-size: 14px;
}
Ogarnij się bo napisałeś jak byk : 
(30.01.2017, 21:49)Winchester napisał(a): Tak, masz tego się pozbyć z global.css.

Z tego co sprawdzałem to aby pozbyć się ich z prefiksu z tego miejsca, które wskazałeś na screenie to wystarcz pozbyć się tego kodu jedynie z tych dwóch - navigation { oraz .navigation .active
Potrafię czytać ze zrozumieniem a ty raczej nie bo w poście nr #9 - napisałem, że usunąłem także w 2 próbie ze wszystkich linijek i dalej wyświetla tak jak wyświetlało.
Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, w poście napisałeś, że usunąłeś a w znaczniku code wstawiłeś co innego.
Dodaj kod podany przeze mnie, a następnie CTRL+F5.
Usunięcie pozostałych nic nie zmieni, jedynie usunie tło z miejsc innych niż temat, a jeżeli chcesz uzyskać efekt bardziej estetyczny to pomyślałem, że z tamtych miejsc także będziesz chciał się ich pozbyć :)
(30.01.2017, 22:12)Winchester napisał(a): Dodaj kod podany przeze mnie, a następnie CTRL+F5.

Nie działa, robiłem to.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości