Przenosiny stylu

Założony przez  Finarfin.

Przeniosłem moje stare forum na nowy serwer i po kilku godzinach ciągłych edycji zorientowałem się, że w profilu użytkownika ścięło część rzeczy. Nie mam pojęcia gdzie tego szukać bo opcja zbadaj ciągle kieruje mnie do header, a szablon header nie był zmieniany.

Stary profil użytkownika:

[Obrazek: c2cb92ee44b5e1f5.png]

Nowy:

[Obrazek: 6f9a820bf3aa6825.png]


Jak widać część rzeczy się nie ładuje, a zakładkę kontakt zwyczajnie przeniosło na dół, gdy powinna być rozwijana pod przyciskiem.
Bez forum testowego się nie obejdzie, zresztą wątpliwe, że nie masz forum na serwerze WWW ;)
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(29.01.2017, 17:23)Fyeem napisał(a): Bez forum testowego się nie obejdzie, zresztą wątpliwe, że nie masz forum na serwerze WWW ;)
Forum jest na serwerze www, ale tak żałośnie się z nim męczę, że aż szkoda pokazywać. Jeszcze spróbuje na własną rękę, a jak nic nie ugram to zaraz udostępnię konto testowe.

Podczas przenoszenia FileZilla nie przeniosła "tekstur" przez co przyciski się nie załadowały i wszystko się rozjechało.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości