Showthread_quickreply - nadpisalem plik szablonu

Założony przez  klisza.

    Hej,

Nadpisalem plik szablonu w ACP i pomieszały się style w polu szybkiej odpowiedzi. Mam kopię zapasową forum (zgrane pliki z /var/www), ale nie wiem gdzie szukać tego właściwego, zrobiłem SSH na serwer i bash twierdzi, że dzisiaj nie modyfikowalnych żadnych plików... 

Styl mamy FlatOne, był robiony jakiś czas temu na zamówienie i nie mam kontaktu ani z poprzednim administratorem ani z developerem tego stylu. Gdzie szukać problemu?

Tu ten plik

http://pastebin.com/s6FkdTyB
showthread_quickreply showthread_quickreply_options_
Występuje to tylko w wersji mobilnej?
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Nie, na komputerze tak samo jest.
Podaj zawartość showthread_quickreply i konto testowe.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Plik jest na pastebin, link w pierwszym poście, konto testowe założę za chwilę, nie ma mnie teraz w domu. 

Ale generalnie to chodzi o to, żeby wyciągnąć z archiwum z kopii zapasowej ten fragment kodu i wkleić do ACP, tylko nie wiem, gdzie go znaleźć, przeszukałem i niby jest to samo co ja mam. ACP przechowuje to w innej lokalizacji?
To znaczy z kopii zapasowej plików raczej nie wytworzysz tego, co tam było. Możesz przywrócić szablon do oryginalnego, pierwotnego wyglądu.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Hmm, osoba odpowiedzialna za serwer i hosting z plików, które mam, odtworzyła całe forum łącznie ze stylem. Więc pewnie jakoś się da. Co rozumiesz przez domyślny styl? Ten od MyBB czy ten domyślny od FlatOne który jest na forum?

Chyba, że jeszcze coś namieszałem (to mój pierwszy raz z takim czymś, pracuję w IT ale raczej od strony rozwoju oprogramowania aniżeli CSS i PHP).

Na chłopski rozum - zmiany, które zrobiłem powinny się gdzieś na serwerze zapisać?
Każdy szablon można przywrócić do wersji oryginalnej, czyli tej, która została wgrana w pliku XML.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Domyślam się, tylko czy ten plik znajdę gdzieś na serwerze? Poprzedni administrator skopiował tylko pliki z katalogu Apache, nie wiem czy pliki instalacyjne tematu tam są czy dostał to w osobnej paczce i zainstalował
Nie, na serwerze nie znajdziesz, style i szablony zapisywane są w bazie danych.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Mam zrzut bazy. Chyba, że tam jest jakiś system kontroli wersji w MySQLi, żeby przywrócić modyfikacje?
Skoro masz kopię bazy danych sprzed edycji to możesz ją wgrać na jakiś inny serwer i wyciągnąć zawartość zmienionego szablonu.
Ewentualnie bezpośrednio z tabeli mybb_templates
To jest rozwiązanie.

Będę próbował. Można jakoś samą tabelę zaimportować ze zrzutu *sql całej bazy?
Możesz też użyć podglądu różnic.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
No właśnie nic to nie daje, za pierwszym razem skopiowałem ten plik, później go zmodyfikowałem, później przywróciłem, później wkleiłem to co skopiowalem i tak się dzieje.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości