Wygląd Statystyk (zlączenie kilku pluginów)

Założony przez  koper18cm.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: Afresh Black
wersja skryptu MyBB: 1.4.9
adres forum: elo.boo.pl/mybb
opis problemu:

Hey

Chcę zmienić wygląd statystyk na podobne z phpbb by przemo, poniewqaż zbyt dużo miejsca zajmują:
Przykład przemo:
[Obrazek: przemo.jpg]
Przykład z mojego forum:
[Obrazek: mybb.jpg]

Zaznaczyłem czarnym X, które paski bym chciał usunąć (za dużo miejsca zajmują) i chciałbym bym je zastąpic chudym paskiem takim jak w przemo. A w miarę możliwości:
- zmianę kolejności wyświetlania Statystyk, Kto jest online, Kto był przez 24h, Legenda Grup, tak jak jest w przemo.
- zmiana opisu podobnego do phpbb by przemo (prócz Legenda Grup);

Z góry dziękuje, pozdrawiam
ACP / Style i szablony / "Twój szablon" / i tutaj musisz znaleźć kilka templejtów: ( możesz użyć wyszukiwarki )

index_stats - stąd usuwasz:
<tr><td class="tcat"><span class="smalltext"><strong>{$lang->boardstats}</strong></span></td></tr>
index_whosonline - stąd usuwasz:
<tr>
<td class="tcat"><span class="smalltext"><strong>{$lang->whos_online}</strong> [<a href="online.php">{$lang->complete_list}</a>]</span></td>
</tr>
online_today_index - stąd:
<tr>
    <td class="tcat"><strong>{$lang->whos_online_today}</strong> [<a href="online.php?action=today">{$lang->complete_list}</a>]</td>
</tr>

dobrze że nie pytasz o groups legend bo nie mam pluginu :P
muszę przyznać że po usunięciu tych kategorii całkiem nieźle to wygląda

PS. nie często widuje się fora z shoutboxem na samej górze :)
dziękuje ci miło, poszło bez problemu:) Zmieniłem tekst na bardziej podobny do tych z przemo i jestem już prawie na finiszu:)

Chce tylko jeszcze zmienić kolejność, przynajmniej żeby "Kto jest online" i "Kto był online przez 24h" było koło siebie, bo tak to trochę dziwnie wygląda.
Wiec, kto wie to pisać:)

PS. Shoutbox'a edycje zostawiam na potem, ale raczej zostanie na górze :)
w templejcie index_boardstats znajdziesz:
{$whosonline}
{$online_today}
{$birthdays}
{$forumstats}
+ pewnie jakiś dopisek od group legend
poprzestawiaj je tak jak chcesz je mieć

z tego co widzę, przydało by się znaleźć też szablon index_birthdays i w nim usunąć to:
<tr><td class="tcat"><span class="smalltext"><strong>{$lang->todays_birthdays}</strong></span></td></tr>
chyba że info o czyichś urodzinach ma też mieć ten pasek tytułoy, to w takim razie nie wykonuj ostatniej porady :)
Witam

Też chciałbym cos takiego zrobić, ale kompletnie nie wiem gdzie szukać tych plików.
Wybaczcie ale jestem pocztkujacy :/
Prosze pomozcie!:blank:
ACP -> Szablony -> Znajdź i zamień (tam wpisujesz nazwy szablonów podanych w postach wyżej) -> Wybierasz wyszukany szablon używany przez Twój styl -> Edytujesz.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości