Sidebar - ostatni post

Założony przez  Finarfin.

Temat wielokrotnie wałkowany, jednak nie mogłem sobie z nim samemu poradzić, a inne tematy nie dawały mi dość jasnej odpowiedzi gdzie tkwi u mnie problem.

W mojej komórce chciałbym by wyświetlała się informacja o ostatnim poście użytkownika. Mimo, że komórka jest to nic takiego się nie wyświetla. 
Jakich szablonów potrzebujecie?
Przerobić plugin https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=914
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Nie uważam by było to dobre rozwiązanie, wiem że można to zrobić bez zbędnych pluginów.
A możesz konkretniej określić co, gdzie i na jakiej zasadzie?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Na innym stylu staram się zrobić takie coś:


[Obrazek: 4ce25c51ce7d5cdb.png]

Komórkę udało mi się stworzyć, ale nie mam pojęcia jak zrobić by wstawiały się tam najnowsze tematy/posty itp.
TopStats?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
https://community.mybb.com/thread-110658...#pid805233
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Odpowiedź wraz z kodem: https://community.mybb.com/thread-151466...pid1066126

Tutaj pobiera z portalu i wyświetla gdzie chcesz.

Bez edycji plików ani zewnętrznych pluginów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Troszkę się pobawiłem i załatwiłem sprawę. Twój post Snake rozwiązał mój problem.
Tak z innej beczki by nie robić kolejnych tematów w jaki sposób mogę przestawić avatary na forum?
[Obrazek: c0f3ddaee2c1a346.png]


Kombinowałem trochę w forumdisplay_thread i ustawiłem wszystko prócz tego avataru. Nawet udało mi się tam usunąć avatary które się powieliły, ale tak kombinowałem że z forumdisplay_thread została sieczka i masakra:

<tr class="inline_row">
<td align="center" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" width="2%"><span class="thread_status {$folder}" title="{$folder_label}">&nbsp;</span></td>
<td align="center" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" width="2%">{$icon}</td>
<td class="{$bgcolor}{$thread_type_class}">
{$attachment_count}
<div>
         <span>{$prefix} {$gotounread}{$thread['threadprefix']}<span class="{$inline_edit_class} {$new_class}" id="tid_{$inline_edit_tid}"><a href="{$thread['threadlink']}">{$thread['subject']}</a></span>{$thread['multipage']}</span>
<div class="author smalltext"> Rozpoczęte przez {$thread['profilelink']}</div>
</div>
</td>
<td align="center" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}"></td>
 {$rating}
<td align="left" width="12%" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}"> <a href="javascript:MyBB.whoPosted({$thread['tid']});">{$thread['replies']}</a>{$unapproved_posts} Odpowiedzi<br /> {$thread['views']} Wyświetleń</td>
<td class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" style="white-space: nowrap; text-align: right;">
<span class="lastpost smalltext">{$lastpostdate}<br />
<a href="{$thread['lastpostlink']}">{$lang->lastpost}</a>: {$lastposterlink}</span>
<td class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" style="white-space: nowrap; text-align: right;">
       <div style="float:left;">
{$avatarep_lastpost['avatarep']}</div>
</td>
{$modbit}
</tr>
Ardex napisał 29.01.2017, 15:59:
Jeden temat - jeden problem



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości