Avatar na stronie głównej

Konfiguracja  Założony przez  Elia.

Witam,

Jak przestawić avatar na stronie głównej aby nie był tak pod tekstem tylko z lewej strony?
Szukałem na forum i niestety nie znalazłem podpowiedzi.

Link do forum: wowpedia.pl

Link do skryptu forumbit_depth2_forum:
<tr class="fbit">
<td class="{$bgcolor}" align="center" valign="middle" width="1"><div class="fbitbutton"><div class="fbitbuttonwrap"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-folder"></i></div></div></div></td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top">
<span class="cattitle"><strong><a href="{$forum_url}" class="muskforumname tooltip" title="{$forum['description']}">{$forum['name']}</a></strong></span>
<div class="smalltext">{$forum_viewers_text}{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}"  valign="middle" style="white-space: nowrap"><span class="feed"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?fid={$forum['fid']}&amp;limit=15"><i class="fa fa-rss-square" alt="RSS" title="Click to subscribe our RSS Feed" /></i></a></span></td>
<td class="{$bgcolor} responsivehide" valign="middle" align="center" style="white-space: nowrap">
<div class="forumbitstats responsivehide">
<span>Tematy : </span>{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}<br />
<span>Posty : </span>{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
</div>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap"><div class="lastpostwrap">{$lastpost}</div></td>
</tr>


[Obrazek: 83c3157ac5363.jpg]
Wyczyść cache, ja nie mam takiego błędu.
   
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
problem rozwiązany.

Musiałem zmienić w css moda:

.avatarep_img{
   padding: 1px;
border: 1px solid #D8DFEA;
   width: 50px;
height: 50px;
opacity: 0.9;
border-radius: 5px;
margin: -40px 0px -0px 8px;
float: left;



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości