Ranga CSS w profilu.

Założony przez  Demolka.

Witam! Posiadam zrobione rangi w stylu CSS, natomiast borykam się z problemem jak je wykonać tak, by działały również na profilu, bo pod nickiem jest tak dziwnie pusto bez nich. Chciałem zrobić zmienną wykonaną w tym stylu: 
<div class="profile-rank"><span class="{$groupid}">{$usertitle}</span></div>
jednak nie wiem jak to zamienić, by brało wartość grupy i zamieniało ją w kod CSS tak jak jest tutaj na forum. Wpisywałem zmienne typu {$groupname}, {$usertitle} ale wciąż nie działa.
Przecież masz dodane pole już tytuł, wystarczy dodać do niego diva
A używałeś {$displaygroup['title']}?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
<div class="profile-rank"><span class="{$groupid}">{$displaygroup['title']}</span></div>




nie działa, samo {$displaygroup['title']} również nie chcę zatrybić. Albo jestem głupi i czegoś nie rozumiem, albo nic nie potrafię.
W jakim szablonie tego używasz?

U mnie pod nickiem w profilu jest nazwa grupy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(18.01.2017, 16:50)Snake_ napisał(a): W jakim szablonie tego używasz?

U mnie pod nickiem w profilu jest nazwa grupy.
Tak, chodzi mi o nazwę w stylu css który będzie zaczerpnięty z RangiCSSCzerwonyStyl.css (tak wiem, długa nazwa)



przy randze o id 4 wygląda to tak:

.gid-4 {
background-color: #FF0000;
color: #fff;
   display: inline-block;
   height: 19px;
   line-height: 19px;
   padding: 4px 6px;
   border-radius: 4px;
   font-size: 14px;
}


pod tematem wyświetla mi się to z użyciem css, natomiast chcę to wprowadzić jeszcze pod nazwą użytkownika na profilu.



@edited


Natomiast przy poście wygląda to tak: <div class="gid-{$post['usergroup']}">{$post['usertitle']}</div> <br />
Do szablonu member_profile dodaj w odpowiednim miejscu, ten kod:
<span class="gid-{$memprofile['usergroup']}">Tytuł usera</span>

Tytuł usera = Wyświetlany tekst, zamiast niego możesz użyć zmiennej, np. na tytuł użytkownika.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(18.01.2017, 17:22)Fyeem napisał(a): Do szablonu member_profile dodaj w odpowiednim miejscu, ten kod:
<span class="gid-{$memprofile['usergroup']}">Tytuł usera</span>

Tytuł usera = Wyświetlany tekst, zamiast niego możesz użyć zmiennej, np. na tytuł użytkownika.
Padła odpowiedź w naszym teleturnieju! Wygrał pan najlepszą odpowiedź tematu!



Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.
Łukasz napisał 18.01.2017, 19:44:
Pamiętaj aby podziękować za otrzymaną pomoc



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości