Zaznaczony wątek się nie usuwa

Błąd   Założony przez  Azuel.

Witam serdecznie.

Zauważyłem u siebie mały błąd, być może związany z działaniem jquery na podstronach.

Otóż jestem w konkretnym dziale na podstronie /forumdisplay.php gdzie widnieją napisane tematy.
Zaznaczam po prawej kratkę obok tematu aby go moderować, wybieram interesującą mnie moderację i klikam przycisk "OK" (Oczywiście po zaznaczeniu, w przycisku wskazane jest ile zaznaczono tematów).

w efekcie komunikat:
"Nie zaznaczono żadnego wątku lub twoja poprzednia sesja wygasła (automatycznie po 1 godzinie nieaktywności). Wybierz inne wątki i spróbuj ponownie." - widać na załączonym screenie.

   

Dodam również że nie działa z opcji wyboru nic, za każdym razem ten sam komunikat.
Opcja moderowania działa jedynie z wewnątrz tematu.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Zainteresuj się tym tematem: https://community.mybb.com/thread-206896.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Skoro posiadasz wersje 1.8.10 , problem teoretycznie nie powinien już Ciebie dotyczyć .
Sprawdź czy na domyślnym stylu jest poprawnie , jeśli tak sprawdź czy headerinclude twojego obecnego stylu posiada naniesione poprawki o których wyżej wspomniał Snake , jeśli to nadal nie rozwiąże twojego problemu a moderacja zbiorowa nie działa u Ciebie to odszukaj szablon moderation_confirmation w Grupie szablonów "Moderacja"
i zadbaj by wyglądał w ten sposób :


<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']} - {$lang->confirm_execute_tool}</title>
{$headerinclude}
</head>
<body>
{$header}
<form action="moderation.php" method="post">
<input type="hidden" name="my_post_key" value="{$mybb->post_code}" />
<input type="hidden" name="action" value="{$mybb->input['action']}" />
<input type="hidden" name="modtype" value="{$modtype}" />
<input type="hidden" name="tid" value="{$tid}" />
<input type="hidden" name="pid" value="{$pid}" />
<input type="hidden" name="fid" value="{$fid}" />
<input type="hidden" name="pmid" value="{$pmid}" />
<input type="hidden" name="confirm" value="1" />
<input type="hidden" name="inlinetype" value="{$inlinetype}" />
<input type="hidden" name="searchid" value="{$searchid}" />
<input type="hidden" name="url" value="{$url}" />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead" colspan="2"><strong>{$thread['subject']} - {$lang->confirm_execute_tool}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td class="trow1" colspan="2" align="center">{$lang->confirm_execute_tool_desc}</td>
</tr>
{$loginbox}
</table>
<br />
<div align="center"><input type="submit" class="button" name="submit" value="{$lang->confirm_execute_tool}" /></div>
</form>
{$footer}
</body>
</html>
W stylu bodajże w headerinclude miałem general.js w wersji 1807 jeszcze i najwyraźniej dlatego ;).

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości