brak img, linków, filmów w postach

Założony przez  zeeltom.

Skoro administracja wymaga otwierania po raz kolejny tematu, który już istnieje, to go otwieram.
No to jedziemy z koksem od nowa ;)
Robiłem upgrade forum do najnowszej wersji, i teoretycznie wszystko działa poza wyświetlaniem zdjęć, filmów i linków w tematach.
Linki, filmy i zdjęcia widać w przypadku edycji posta szybkiej i pełnej. Po zamknięciu edycji obrazków i linków nie ma w poście.
Wszyscy użytkownicy mają pozaznaczane wyświetlanie filmów i obrazków w UCP i w bazie danych.
Wszystkie porady zamieszczone na forum dotyczące tego błędu w niczym nie pomagają.
To co teraz?

Czytam, że tego problemu nie było do wersji 1.8.7
Czy mógłbyś via PW udostępnić mi dostęp do ACP?
Nie działa też cytowanie.
Pojawia się jedno quote i nic więcej.
Dochodzę do wniosku, że coś ze skryptami java się chrzani. BBcode nie chcą działać.
Idę spać, cały dzień przed kompem mi wystarczy ;)
PW poszło, tylko mi nie namieszaj ;)
Co ciekawe, wstawienie tego: < img src="http://www.obrazyolejne.com.pl/wp-content/gallery/pejzaze_3/obraz-003.jpg" style="border: 0px;" alt="" > powoduje, że zdjęcie jest widoczne w poście. Specjalnie wstawiłem spacje za i przed znacznikami <>
Tak samo, jak wstawienie kodu iframe do filmów z YT wyświetla te filmy.
Ewidentnie coś jest pochrzanione z BBcode, tylko co?
Sprawdziłem jeszcze w bazie danych wpis na mybb_mycode i jest tam puste pole. Powinno tam coś być?
Linki zaczynające się od http:// też nie są przyjmowane (w DVZ czacie było to samo), jeśli napiszemy bez http:// to adres widać, ale bez przekierowania.
Szogi1910 napisał 08.01.2017, 11:44:
Nie piszemy postów pod postem od tego jest opcja edytuj
Przecież jest automatyczne łączenie postów, czemu tego nie włączono?
Sorry, jestem człowiekiem starej daty i praktycznie na wszystkich forach tematycznych zabrania się zakładania nowego tematu, jeśli taki sam już istnieje, dlatego dopisywałem się w istniejących zapytaniach. Tu, jak widać, rządzą inne prawa ;) Tylko później trzeba szukać kilkunastu tematów o tyn samym problemie zamiast zobaczyć wszystko w jednym temacie.
Sorki za OT.
To jak? Ktoś, coś? ;)

Dodam, że zdjęcia w załącznikach pojawiają się we wpisach.
Jak my mamy Ci pomóc jeżeli Ty niczego nie słuchasz?
Sprawdziłeś na domyślnym stylu tak ja pisałem wcześniej RE: MyBB 1.8.9? Nie można niczego sprawdzić bo logowanie dalej nie dział. masz namieszane w ustawieniach forum dotyczących cookies i adresu forum. Dlaczego podajesz adres zyrardow24h.eu jeżeli jest przekierowanie na inny RE: MyBB 1.8.9
Żeby nie było, to mój ostatni post w Twoich wątkach, nie mam ochoty tracić czasu na pisanie postów których nie bierzesz pod uwagę.
Pod adresem zyrardow24h.eu jest domena, która przekierowuje na forum. Na forum są zapisane dane tej domeny. Jak wejdziesz bezpośrednio, to pewne funkcje nie działają. Załączyłeś kawałek zdjęcia i co ja mam z tym zrobić? Jasnowidzem nie jestem. Przeczytaj moją odpowiedź poniżej twojej. Ja też mam dość takich fragmentarycznych podpowiedzi. Muszę chyba zapytać normalnych informatyków, bo tu się niczego nie dowiem.
Pytam o mycode - zero odpowiedzi, pytam o bazę - zero odpowiedzi, dostaję jedynie ostrzeżenia i zero konkretów.
Może mi podpowiesz skąd mam ściągnąć na chwilę obecną styl mybb 1.8.9? Wgrywałem różne style i na każdym było to samo.
Co mi z obrazka i podpowiedzi "obrazek" i " Ukryj dział i odśwież stronę". Jaki dział, jaką stronę?
Szablon MyBB 1.8.9: https://webboard.pl/thread-63642-post-26...#pid269479 ->

mybb_1809.zip\Upload\install\resources\mybb_theme.xml
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Cytat:Jak mam ukryć dział i odświeżyć stronę? Który dział? Nie bardzo kumam.
Z twojego starego wątku fragment. Na każdym poprawnie napisanym stylu jest na belce działu ikonka "-" służąca do zwinięcia działu. JS zwija go i następnie dodaje się ciasteczko, które utrzymuje dział zwinięty po odświeżeniu strony. Ty nadal masz problem z ciasteczkami bo nadal nie wykonałeś tego o czym pisał (a właściwie linkował) @Matslom w poprzednim temacie - po prostu to przeskoczyłeś i jedziesz dalej marnując przede wszystkim swój czas.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Odpaliłem szablon i jest nadal to samo. Klikam na "-" i na głównym szablonie nic się nie zwija. Na szablonie HTML5 się zwija.
Konkretnie co przeskoczyłem, bo robiłem wszystko po kolei z opisu. Albo nie umiem tego robić, albo coś źle robię, albo to po prostu nie działa.
Matslom dał mi odpowiedź: https://webboard.pl/thread-69978-post-30...#pid300840
I co ja mam zrobić po takiej odpowiedzi?
A co z mycode? Dlaczego to nie działa?
Sprawdziłem nową bazę (postawiłem nowe forum 1.8.9) i w bazie pod mycode nie ma nic.
To gdzie jest zaszyty interpretator mycode?
Odpowiada za to któryś js? Który? To porównam z innymi js plików instalacyjnych.

Przeniosę odpowiedź z innego tematu tutaj żeby nie skakać po tematach.

Szogi1910: ReferenceError: cookieSecureFlag is not defined[Więcej informacji] general.js:498:4

A gdzie i co mam wpisać, żeby było OK?
Wchodzę na general js i mam tam:
options = {
expires: expire,
path: cookiePath,
domain: cookieDomain,
secure: cookieSecureFlag,
};

Co mam tu zmienić?

Znalazłem, trzeba dopisać == true albo = true
Dopisałem.
Co nie zmienia faktu, że zdjęcia się nadal nie wyświetlają :)
Ale i nadal nie zapamiętuje zwiniętych belek :(
Postawiłem stare forum i działa.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości