MyFacebook Connect strona nie działa

Założony przez  Majcon.

Witam serdecznie podczas próby instalacji MyFacebook Connect wywala błąd 
Strona funnyshoot.pl nie działa

Serwer funnyshoot.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.

i w sumie nie mam pojęcia dlaczego ;D
Znalazłem problem
Tylko nie wiem dlaczego on występuje mianowicie problem leży po stronie polskiego tłumaczenia
Po wgraniu samego pluginu wszystko jest ok działa świetnie wystarczy dodać spolszczenie i już nie jest tak świetnie co lepsza zainstalowałem plugin bez spolszczenia dodałem spolszczenie i przestała działać strona główna forum a acp działa teraz coś otworzyłem poklikałem strona główna zaczęła działać a acp przestał
Ktoś coś może kmini o co chodzi ?
https://webboard.pl/thread-69522.html <-- link do spolszczenia
Której wersji pluginu używasz?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zaktualizowałem tłumaczenie pluginu, powinno być ok ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Przykro mi ale niestety nadal nie działa :( znaczy strona główna działa a acp wywala brak strony ;(
Nadpisałeś tylko katalog z tłumaczeniem, czy pobrałeś nowe tłumaczenie z mybb.com i dopiero później tłumaczenie?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Samo tłumaczenie
Pobierz cały plugin z mybb.com i dopiero potem nadpisz tłumaczenie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Wiesz co odinstalowałem plugin i nadpisałem pliku pluginu wgrałem spolszczenie i i i to samo
Czyli nie możesz zainstalować pluginu, czy zainstalowałeś i dopiero pokazuje się jakiś error?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Naprawiłem błąd w załączniku poprawione spolszczenie 

  MyFacebook Connect_#6_stable.rar (Rozmiar: 6,02 KB / Pobrań: 141)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości