Kolorowe grupy i podświetlane

Konfiguracja  Założony przez  EveY_.

Witam mam pytanie jak zrobić podświetlane oraz kolorowe grupy w legend group tak jak na tym SS'    
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Wejdź na forum gdzie masz te podświetlane i zbadaj element, będziesz miał gotowy kod - https://webboard.pl/thread-45824.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
I tu jest właśnie ten problem korzystałem z tamtego stylu gdzie są te kolorowe rangi/grupy i problem jest w tym ze te rangi/grupy wyświetlają się bez żadnego pluginu legend group czy też view group. i właśnie nie doszedłem do tego gdzie to jest i jak zrobione jest jakiś łatwiejszy sposób aby to zrobić samemu
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
To może włącz ten styl, gdzie są te rangi, to napiszę Ci w którym szablonie są te rangi.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Ok poprzedni styl został ustawiony
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Sprawdź index_boardstats
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
OK rozumiem znalazłem teraz opcja jest tak kopiuje se to all z tego i wrzucam do siebie. Tylko jak moge się dodać do którejś z tych grup ??
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Przez ACP?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Musisz taką utworzyć w ACP i w edycji profilu użytkownika w acp, zmieniasz sobie rangę główną.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
No właśnie w ACP nie mam tych grup. Nie ma problemu moge utworzyć takie same lecz gdy mam np Właściciela to mój nick się nie świeci jak i moja grupa a oto mi się właśnie rozchodzi
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Wejdź w ACP -> Edytuj swoją grupę -> w formacie loginu wpisz ->
<span style="text-shadow: 2px 2px 10px red; color: red; font-weight: bold; background: url(http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files...ed_409.gif)">{username}</span>
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Dziękuje wszystkim za Pomoc oczywiście + lecą do każdego kto zechciał mi pomóc w tym temacie
Łukasz napisał 04.01.2017, 16:18:
Pamiętaj aby oznaczać temat jako rozwiązany, wybierając najlepsze posty
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości