www.proste.pl

Założony przez DamYan.

[Obrazek: proste_logo-132x59.gif] [Obrazek: quality_mybb.png]

IQ.pl - Proste.pl dla MyBBoard.pl

Podstawowe informacje

Przestrzeń dyskowa: 1 GB
Miesięczny limit transferu: 10 GB
Panel administracyjny: TAK
Liczba domen i subdomen: bez limitu
Opłata roczna: 50,00 PLN netto (61,00 PLN brutto)

Parametry konta

Obsługa kont pocztowych: TAK
Ilość kont pocztowych: bez limitu
Rodzaj baz danych: MySQL5
Ilość baz danych: 1
Skrypty do obsługi baz: PHPMyAdmin
Wersja PHP: PHP 4/5
Dostęp FTP: TAK (1 konto)
Dostęp SSH: NIE
Dostęp do crona: TAK
Obsługa .htaccess: TAK
Obsługa DNS: TAK
Statystyki: TAK
Inne:
- domena .proste.pl za darmo
- dostęp przez WAP

Jak wykupić pakiet?

LINK: Wykup konto!*

UWAGA! Przy zakupie konta z naszego linku ceny na stronie nie zmieniają się, ale faktura pro-forma jest generowana na odpowiednią kwotę.

* - nie możesz wejść pod adres lub jest niedostępny? Przeczytaj DOKŁADNIE!
TaniDedyk.pl
Moim zdaniem ten hosting to najgorsza ze wszystkich przedstawionych tutaj ofert. Wystarczy tylko spojrzeć na parametry. :)
(21.12.2009, 10:11)virus4 napisał(a): Moim zdaniem ten hosting to najgorsza ze wszystkich przedstawionych tutaj ofert. Wystarczy tylko spojrzeć na parametry. :)

Parametry parametrami, ale istotne jest, że to bardzo stabilny hosting z rodziny IQ.pl. Dlatego w zupełności wystarczy na mniejsze serwisy, jeśli ktoś ceni sobie mniej bajerów, a wysoką wydajność i dostępność usług.
Stabilność faktycznie jest dosyć dobra w porównaniu z neteasy. Ja moją wypowiedzią odnosiłem się tylko do podanych parametrów bo niestety nie miałem okazji testować.

PS: Jego stabilność może wynikać z tego, że ma mało bajerów i dlatego korzysta z niego mniej użytkowników niż chociażby http://www.linuxpl.com ;)
virus4@ - a skąd ty możesz wiedzieć ilu użytkowników korzysta z proste ? Mniej dzieci zainteresowanych najtańszymi ofertami za sms-a to na pewno.
Proste to jeden z najlepszych hostingów w swoim przedziale cenowym, aczkolwiek nie twierdze że najbardziej opłacalny bo w UK mam serwer równie szybki i stabilny za 60 % ceny proste.
Proste kieruje swoją ofertę raczej do małych i mikrofirm którym do szczęścia potrzeba dużej stabilności i małych pingów.
Stabilność dobra ale parametry i szybkość działania pozostawiają wiele do życzenia. Miałem tam hosting na rok, żałuję zakupu. Stanowczo odradzam!
10gb transferu to troche malo jak za taka cene...
Ten link promocyjny nadal działa?
Jest hosting do forum???
Czy kody promocyjne do hostingów nadal są aktywne, czy ja mam coś z kontem bo w każdym wątku wywala że nie mam uprawnień do oglądania stron z kodami, kiedyś mi to działało normalnie, teraz coś sie zmieniło?
Powinno już być ok :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości