Zmiana edytora tekstu

Konfiguracja  Założony przez  NeeqRR.

Witam ! Otóż potrzebuje zmienić edytor przy tworzeniu postów i tematów. Ma ktoś pomysł jak ? Używam stylu CarbonMybb_byBaszaR
~Seeing is deceiving, dreaming is believing.


Tak, ustawienia stylu, na dole.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Ale nie mam stylu edytora dla carbon'a :/ Gdzie powinienem wgrać ten folder ? bo w sumie zapomniałem
~Seeing is deceiving, dreaming is believing.


Ten styl ma na jego stronie podaną instrukcję.
Cytat:Zachować strukturę katalogów przy wrzucaniu plików na serwer. Do stylu jest dołączany plugin, który należy umieścić w inc/plugins, a następnie aktywować go w ACP → Pluginy.

Tam nie ma edytora w paczce.

Wygląd edytora * zmieniasz w zakładce Style -> Twój_styl (na dole, pod CSS)
Wybierz wygląd edytora MyCode, który ma być używany w tym stylu. Wyglądy edytorów możesz znaleźć w katalogu jscripts/editor_themes.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
A czy jak znajdę jakiś edytor na internecie to mogę go wrzucić ? czy będzie wadziło ze stylem ?
~Seeing is deceiving, dreaming is believing.


Jeśli znajdziesz to pozdro, zobaczymy czy będzie działać, tego się nie da przewidzieć.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości