Niepoprawne wyświetlanie wersji PHP.

Błąd   Założony przez  Demolka.

Po przeinstalowaniu forum i utworzeniu nowej bazy danych, która ma na cba w panelu oznaczenie:
Wersja PHP: 7.1.0



na MyBB w panelu admina Wersja PHP pokazuje wartość 5.3.29 co jest powodem błędu przy wgrywaniu plugina.
Na dzień dzisiejszy MyBB nie obsługuje PHP 7.1, co można wyczytać na forum twórców skryptu.
(29.12.2016, 15:10)Sepowaty napisał(a): Na dzień dzisiejszy MyBB nie obsługuje PHP 7.1, co można wyczytać na forum twórców skryptu.
No tak, ale jest druga strona medalu która polega na tym, że wcześniej mi nie wywalało błędu spowodowanego bazą danych. Widocznie trzeba zainwestować w proserwer lub jakiś inny hosting z płatnościami SMS. Dzięki, leci punkt reputacji. :)
Wersja PHP 7.1.0 - Tak mi pokazuje na moim forum, czyli prawidłowo :) Nie zauważyłem żadnych błedow i niedogodności po zmianie wersji PHP na 7.1
Jak masz 2 lub więcej wersji PHP u siebie na serwerze, sprawdź czy forum na pewno działa pod 7.1, a nie jak pokazuje pod 5.3.29. Najlepiej wrzuć plik info.php z zawartością phpinfo(); i wywołaj w przeglądarce www.twojeforum/info.php i sprawdź, która wersję PHP ci pokaże



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości