Aktualizacja skryptu z 1.4 do 1.8.9

Założony przez zeeltom.

Zmieniam szablony, bo myślałem, ze to wina szablonu.
Teraz mam HTML5 i resztę wywaliłem.
A co ja robię? Szukam błędów. Wgrałem najnowszą wersję i na chwilę obecną, po poprawkach w plikach, wszystko działa poza wyświetlaniem zdjęć.
W bazie wszyscy userzy mają poustawiane wyświetlania zdjęć i filmów na "1". W panelach użytkownika mają pozaznaczane wyświetlanie zdjęć i filmów. Nie wyświetlają się jednak w postach. Wyświetlają się jedynie w pełnej edycji posta.
Podany przez ciebie link wykonałem, ale nie rozwiązuje żadnego problemu, bo te ustawienia są poustawiane tak, jak być powinny poustawiane.
Dlatego drążę temat do bólu ;)
TaniDedyk.pl
Nie, nie zrobiłeś tego, przez to nie działają ciasteczka.     Ukryj dział i odśwież stronę. Działa tak jak powinno być? Nie.
Konto testowe nie działa. Sprawdzałeś czy obrazki pokazują się na domyślnym niemodyfikowanym styli?
Porobiłem jeszcze raz wszystko z opisu. O ile otwierają się niektóre filmy z YT, to nadal nie widać zdjęć i linków do innych stron wpisanych do posta w postaci http://adres.pl
Sorki, niechcący wywaliłem konto tester przy próbach szybkiego usuwania kilku kont. Konto przywrócone: login tester hasło 123456

Jak mam ukryć dział i odświeżyć stronę? Który dział? Nie bardzo kumam.
Obrazki nie pokazują się na żadnym stylu.
Jakby co, to mogę ci podać na PW dane do logowania na serwerze przez klienta ftp, może tam coś jest popieprzone. Już sam nie wiem. Niby wszystko działa poza zdjęciami i linkami w postach.

Ciekawe dlaczego zdjęcia wyświetlają się przy pełnej edycji posta, a nie w gotowym poście. Skoro by było coś nie tak to i tam się nie powinny wyświetlać moim zdaniem.
No cóż... skończyło się na ty, że wróciłem do wersji 1.4.11 po przywróceniu bazy i plików forum.
Choć nie... nie dałem sobie spokoju i jeszcze raz postanowiłem to upgradować. Poszło jak po maśle. Strona główna cacy, ale niestety nie daje się wejść w tematy.
Zauważyłem pewną różnicę po konwersji. Na starej po wejściu w temat w belce adresowej na górze strony wyświetla się adres: nazwa/forum/forum-9.html
a po konwersji nazwa/temat-9.html lub nazwa/forum/temat-9.html już nie pamiętam. I wywalało błąd, że taka strona nie istnieje. Jest jakaś szybka metoda naprawy takiego błędu? Bo jednak chciałbym przenieść się na nowsze silniki.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości