Nie działa przycisk cytuj w stylu snapshot

Założony przez  Saluto.

Witam... w stylu snapshot nie działa prawidłowo przycisk "cytuj" - po jego kliknięciu otwiera się
puste okno be cytatu. W sumie działa tak, jakbym uruchomił przycisk "nowa odpowiedź" 

Można prosić o jakąś poradę, jak to naprawić?
Szogi1910 napisał 08.12.2016, 19:57:
Podczas tworzenia nowego tematu jest pytanie "Czy potrzebne jest konto aby odtworzyć błąd?" jeżeli klikniesz na "Tak" zostanie wyświetlone pole na wprowadzenie loginu i hasła do konta testowego. Na przyszłość prosilibyśmy o używanie tej funkcji.


Załączone pliki Miniatury
   
Na początek zajrzyj w szablon postbit_quote i porównaj domyślną zawartość:
<a href="newreply.php?tid={$tid}&amp;replyto={$post['pid']}" title="{$lang->postbit_quote}" class="postbit_quote"><span>{$lang->postbit_button_quote}</span></a>
ze swoją.
Popraw w razie konieczności, jak dalej nie pomoże - pokaż szablon headerinclude.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(09.12.2016, 18:03)ficus napisał(a): Na początek zajrzyj w szablon postbit_quote i porównaj domyślną zawartość:
<a href="newreply.php?tid={$tid}&amp;replyto={$post['pid']}" title="{$lang->postbit_quote}" class="postbit_quote"><span>{$lang->postbit_button_quote}</span></a>
ze swoją.
Popraw w razie konieczności, jak dalej nie pomoże - pokaż szablon headerinclude.

Wielkie dzięki... teraz działa i zamiast przycisku "cytuj", pojawił się przycisk "odpowiedz", gdy wgrałem twój kod
Jeszcze tylko ten błąd, że nie pokazuje w działach przy autorze i dacie przycisku "ostatni post"... ale to w innym
temacie, który tu też założyłem - Styl Snapshot uratowany, bo już chciałem go skasować... hehe


Załączone pliki Miniatury
   
W kodzie co podałem zmień {$lang->postbit_button_quote} na Cytuj, choć to dziwne - bo w langach masz namieszane w takim razie.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(09.12.2016, 23:40)ficus napisał(a): W kodzie co podałem zmień {$lang->postbit_button_quote} na Cytuj, choć to dziwne - bo w langach masz namieszane w takim razie.

Mogę spróbować... ale ja tam się cieszę, że wreszcie cytuje, a jaka nazwa tego przycisku to już drobiazg :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości