Głośnik bezprzewodowy

Założony przez  Michał Wajrak.

Cześć.

Szukam jakiegoś głośnika bezprzewodowego, najlepiej na bluetooth.

Myślę nad JBL Flip2 - jak dla mnie drogi, ale wolę zapłacić raz za coś porządnego.
A drugą myślą jest HP Roar.
Może PHILIPS BT6000? Gorąco polecam! :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A coś do dwóch stówek się znajdzie?
Przydałoby mi się na sylwestra, a przed nami jeszcze święta i chciałbym ograniczyć wydatki :D

O te droższe mogę pokusić się po sylwestrze, ale wtedy już nie będzie mi tak potrzebny.
Philips BT2200. Kolega miał i spełniał jego oczekiwania ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ja posiadam taki Herkules WAE BTP04 Outdoor i jestem zadowolony jak dla mnie naprawdę ładnie gra jak za 170 zł.
Rozkopuje ponownie, tak jak pisałem, obecnie troszeczkę pieniążków zebrałem i moje pytanie, JBL Flip2 czy coś innego do ~350PLN.
Z tego co czytałem to nic jak JBL Flip2, słyszałem go na żywo, jest głośny (dla mnie wystarczający) i dźwięk dosyć dobrej jakości.

Coś innego o podobnych, może lepszych parametrach za mniejsze pieniądze, czy nic jak JBL? :)
Również bym polecił tego, chyba że będziesz polował i natrafisz na JBL Charge 2/3 w jakiejś promocji - przed świętami można było go dorwać w okolicach 360-370 zł, co za taki głośnik nie jest znowu kosmiczną ceną. Flip2 też bardzo dobrze się sprawuje i można śmiało go polecić :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości