Gdzie dodać skrypt?

Założony przez  CoJestXdd.

Witam, gdzie mogę umieścić skrypt do load bar'a?

Chciałem zamontować na forum ten skrypt: https://github.com/rstacruz/nprogress

Ale kompletnie nie wiem gdzie to dać.

Wrzuciłem wszystkie .js do folderu i dopisałem
<link rel='stylesheet' href='/loadbar/nprogress.css'/>
<
script src='/loadbar/nprogress.js'></script>
<
script src="https://code.jquery.com/jquery-1.11.2.min.js"></script>
 
 <script>
 
   $('body').show();
 
   $('.version').text(NProgress.version);
 
   NProgress.start();
 
   setTimeout(function() { NProgress.done(); $('.fade').removeClass('out'); }, 1000);
 
 </script
 Do headerinclude.

Nic niestety nie działa. Pomoże ktoś?
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
Nie działa bo powielasz biblioteke jQuery.
Po usunięciu
<script src="https://code.jquery.com/jquery-1.11.2.min.js"></script

Nadal nic. Rozumiem, że miejsce, w którym umieściłem skrypt, jest odpowiednie dla danego skryptu?
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
konsola przeglądarki nic nie wyrzuca?
Czy wrzuciłeś .js do folderu loadbar (tzn. czy masz pewność co do lokalizacji plików)?

Ja używam PACE'a, działa bardzo dobrze. ;)
(06.12.2016, 19:03)Sepowaty napisał(a): Czy wrzuciłeś .js do folderu loadbar (tzn. czy masz pewność co do lokalizacji plików)?

Ja używam PACE'a, działa bardzo dobrze. ;)

Tak, wszystko zostało wrzucone dobrze.

(06.12.2016, 16:59)Supryk napisał(a): konsola przeglądarki nic nie wyrzuca?

Uncaught TypeError: Cannot read property 'style' of null nprogress.js:392

Linia 391-393:
function getVendorProp(name) {
      var 
style document.body.style;
      if (
name in style) return name

Powiem szczerze, że rozumiem tylko tyle, że nie może odczytać pliku, dobrze myślę?

EDIT:

Jedyne co znalazłem to:
Cytat:1. You are running the script too early before the document has been loaded and thus the Noite item can't be found.
2.There is no Noite item in your HTML.

Lecz nie rozumiem dokładnie o co chodzi.
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
(06.12.2016, 20:30)CoJestXdd napisał(a): 1. You are running the script too early before the document has been loaded and thus the Noite item can't be found.
Ładuj skrypt na dole strony, nie w sekcji head.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(06.12.2016, 22:51)Divir napisał(a):
(06.12.2016, 20:30)CoJestXdd napisał(a): 1. You are running the script too early before the document has been loaded and thus the Noite item can't be found.
Ładuj skrypt na dole strony, nie w sekcji head.
Mówisz żeby spróbować w stopce? Spróbuję.

EDIT:

Działa, dzięki :D
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości