Wczoraj podczas wgrywania wtyczki omyłkowo pozbyłem się folderu inc z serwera. Na szczęście
przed wykonaniem aktualizacji do 1.8.8 zgrałem sobie wszystkie pliki na kompa. Także, wgrałem
sobie utracony folder na serwer, zapominając że przecież po patchu te pliki są całkiem inne. Zdałem
sobie z tego sprawę dopiero, gdy wszedłem do panelu admina i zobaczyłem przy wersji skryptu 1.8.7.
Postanowiłem dziś wgrać pliki MyBB 1.8.8. od nowa, ale gdy to zrobiłem, to przy próbie aktualizacji
forum wyskakuje mi taki błąd:
Warning: require_once(/home/samuelpl/domains/dyskusjebiblijne.info.pl/inc/init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/samuelpl/domains/dyskusjebiblijne.info.pl/public_html/index.php on line 18 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/samuelpl/domains/dyskusjebiblijne.info.pl/inc/init.php' (include_path='.:/usr/local/php/p55/lib/php') in /home/samuelpl/domains/dyskusjebiblijne.info.pl/public_html/index.php on line 18

Sprawdzałem i akurat ten plik znajduje się w podanym miejscu, więc ne wiem o co chodzi. Pomoże ktoś?

Pozmieniałem CHMODy zgodnie z tym, co napisano tutaj:
http://mybbsite.pl/aktualizacja-mybb

i wyskoczyła mi strona aktualizacyjna. Postąpiłem zgodnie
z krokami i aktualizacja przeszła pomyślnie, ale forum
nadal się nie wczytuje i wyskakuje ten sam błąd.
Co jest nie tak?

Problem rozwiązany. Wątek do zamknięcia.