Problem z wyświetlaniem rang w poście.

Założony przez  Remixion.

A więc problem polega na tym iż pod avatarem chciałbym aby Ranga Główna wyświetlała się w dokładnie tych samych barwach i tą samą ikonką którą ranga ma domyślnie ustawioną. Na czas kiedy nie ma jeszcze grafik.
Natomiast 2 sprawą związaną z tym samy problemem. 
W szablonie w postbin_classic korzystając z pluginu "additionalgroups" wpisałem:
{$post['additionalgroups']}
 
Stety ale dane wtedy wyświetlają się w formie numerów ID grup.
Czy byłby jakiś sposób aby grupy pojawiały się tak samo jak w przypadku pierwszym tzn. Pełna Nazwa Grupy + Kolor i Ikonką jej odpowiadającą ?
[Obrazek: ierfsmkppqzfwcixtfacnkouyosmiagpadporzsy...yvtpdvkoen] Tak wygląda to obecnie. "Admin Serwera" wiąże się z problemem pierwszym natomiast "4" z drugim.
Zauważyłem też inny błąd ale to innym razem [Zasady to zasady] :)
ficus napisał 16.11.2016, 09:15:
Zapoznaj się z i popraw stopkę forum.
Możesz to zrobić przy pomocy Group image to label text. Taki plugin, ładnie skonfigurujesz go w CSS, aby dana ranga miała sformatowany tytuł grupy (wpiszesz nazwę grupy) a w CSS ID grupy to klasa z formatem loginu.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Czy mógłbym prosić o dokładne rozjaśnienie. Jestem w tym wszystkim stosunkowo świeży.
Plugin zainstalowałem i wychodzi tylko na to że trzeba go "poprawnie" skonfigurować.
Nie jestem też do końca pewny czy o to w ogólę mi chodziło ponieważ ja nie chcę zamieniać grafik na tekst tylko teks na kolorowy tekst
Może dla sprostowania napiszę że grupę główną zapisałem w postbit_classic jako :
{$usergroup['title']}

A to jest pełen kod do postbit_classic
{$ignore_bit}
<a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a>
<div class="post classic {$unapproved_shade}" style="{$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">
<div class="post_author scaleimages">
{$post['onlinestatus']}
<br />
{$post['useravatar']}
<div class="author_information">
<span class="largetext">{$post['profilelink']}<br />
<span class="smalltext">
                               {$usergroup['title']}<br />
{$post['usertitle']}<br />
                               {$post['groupimage']}
{$post['additionalgroups']}
</span>
</div>
<div class="post-list">
{$post['user_details']}
</div>
</div>
<div class="post_head">
{$post['posturl']}
{$post['icon']}
<span class="post_date">{$post['postdate']} <span class="post_edit" id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</span></span>
{$post['subject_extra']}
</div>
<div class="post_content">
<div class="post_body scaleimages" id="pid_{$post['pid']}">
{$post['message']}
</div>
{$post['attachments']}
{$post['signature']}
<div class="post_meta" id="post_meta_{$post['pid']}">
{$post['iplogged']}
</div>
</div>
<div class="post_controls">
<div class="postbit_buttons author_buttons float_left">
{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}
</div>
<div class="postbit_buttons post_management_buttons float_right">
{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quickrestore']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_purgespammer']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}
</div>
</div>
</div>
1. Zainstaluj ten plugin
2. W ustawieniach każdej grupy, w polu tytuł użytkownika, wpisz nazwę grupy (np. Moderator); zablokuj możliwość zmiany tytułu.
3. Tworzysz arkusz label.css, zawartość:
.gid-4 {
/*4 to id grupy, to co wpiszesz to format z Format loginu, np. jak masz <span style="color: green;"><strong>{username}</strong></span> to wpisujesz to z style=" "*/

color: red;
}
.gid-5 {
/* i tak dalej*/

color: blue;
font-weight: bold;
}
.profile-rank span {
font-size: 12px;
padding: 2px 6px;
margin: 5px 0;
border-radius: 3px;
display: inline-block;
}

Efekt:
   
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dobra dzięki z tym sobie dalej poradzę. Ale w takim razie co teraz z problemem "2" Który opisałem wyżej i tyczy się teoretycznie tego samego.
Ale najwidoczniej nie łączy się ze sobą.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości