Jak edytować Belkę w stylu?

Inne  Założony przez  Carrus.

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak edytować tą belkę z prawej strony w stylu: Carbon 1.8 by Baszar & Snake, gdzie się zmienią żeby edytować tą belkę żeby wpisać tam coś swojego zamiast Tutaj wpisz tytuł, itp, Chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić, wytłumaczyłby ktoś?
ficus napisał 03.11.2016, 15:55:
1 wątek = 1 problem.
(03.11.2016, 15:44)Carrus napisał(a): Chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić, wytłumaczyłby ktoś?
Pewnie, już to zrobił: @SLAVOO w tym poradniku: https://webboard.pl/thread-45824.html

Jak już znajdziesz tę klasę, zmienisz to w background:
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Szablon index (Strona główna - Szablony).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
@Snake_ Nie wiem gdzie jest ten szablon index, wchodzę w Szablony i mam tam tylko ( Szablony Globalne, Carbon for 1.8 Templates, Default Templates) Szukałem tego w Carbon, Szablonach globalnych oraz Default Templates ale nie było tego. Mógłbyś jakoś wytłumaczyć gdzie dokładnie to jest, bo nie mam tam żadnego pliku o nazwie (INDEX). Jakieś screeny byś mógł dać?
:facepalm:

ACP -> Szablony -> Carbon for 1.8 Templates -> Strona główna -> index

Samo tło belki zmienisz w sposobie podanym 2 posty wyżej.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dziękuje za pomoc, temat do zamknięcia :) Dla obu panów po +
Łukasz napisał 03.11.2016, 17:13:
Nie zamykamy wątków. Zapoznaj się z Pamiętaj aby oznaczać temat jako rozwiązany, wybierając najlepsze posty



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości