ACP - Format loginu

Konfiguracja  Założony przez  bartek5202.

Witam,

Chciałbym ustawić tzw. "bajery" w formacie loginu. Czyli żeby ikonka przy nicku się kręciła, był pogrubiony nick i może jakieś gwiazdeczki :D
Problem jest w tym, że mam określoną długość formatu loginu. Jeśli ustawie za długi to nie działa wgl. Jest jakiś sposób obejścia tego ?

Pozdrawiam
Tak, jest. Dodaj nazwę użytkownika w span z twoją klasą (inaczej mówiąc ostyluj format loginu), a później ją ostyluj w css.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dziękuję. Jeszcze nie zamykajcie. Jak będę miał z tym jakiś problem to napiszę tutaj.

Dodałem w global.css
.span.mod {
text-shadow: 1px 1px 10px #00FF00;
color: #00FF00;
font-weight: bold;
}
W formacie loginu
<span class="mod">....</span>

Podpowie ktoś co źle zrobiłem :D
Próbowałem także w css wpisywać samo mod, .mod, span.mod
Ardex napisał 01.11.2016, 14:24:
Kody podajemy w tagach [code] lub [php], poprawia to czytelność posta.
Jeżeli masz
<span class="mod">....</span>
to do arkusza .css dodajesz
.mod {
/* reguły css */
}
Ewentualnie span.mod (bez kropki przed span bo stylujesz span z klasá mod, a nie element, który zawiera klasę i span, i mod), aby odnieść się do każdego tagu span, który będzie miał klasę mod. Optymalniejsze jest jednak użycie samego .mod lub innej klasy (jeśli .mod koliduje z czymś). Chociaż ta różnica jest naprawdę znikoma. :P
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
https://webboard.pl/thread-66977.html
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości