MyBB - Zmiana adresu linku w kategorii na forum

Inne  Założony przez  elka2222.

Walczę z niby prostą rzeczą lecz mi nie wychodzi. Załączam screena:

[Obrazek: FOTO2.png]

Kolorem czerwonym zaznaczyłem jedną z kategorii na forum (testową).
Kolorem zielonym link który pojawia się po najechaniu kursorem na pole z kategorią na forum (na to zaznaczone czerwonym)
Kolorem niebieskim wskazałem co pojawia się po kliknięciu ZBADAJ ELEMENT na linku w forum
Niby tam widać <a href ="  xxxx  " i opis działu lecz po przekopaniu pliku forumdisplay.php  nie mogę znaleźć tej linii. Nie ma jej też ani w index.php ani innych które już przekopałem.
Gdzie to jest?
Gdzie tego szukać?
Chciał bym zmienić ten link by przekierowywał do strony zewnętrznej...
ficus napisał 25.10.2016, 10:24:
Skoro forum jest online - co widać doskonale po screenach, należy podać adres. Znacznie ułatwia to udzielenie pomocy.
ficus napisał 25.10.2016, 08:21:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;) 

Uzupełnij wzór tematu i zapoznaj się z 
Właścicielem forum a ogólnie portalu jest ciotka. Ja mam kategoryczny zakaz reklamowania gdziekolwiek ale za 2,3 tygodnie będę miał już własny portal. Od Ciotki tylko hosta biorę i właśnie czekam na wpis swojej już domeny do NASK. Ze dwa, trzy dni i będzie moje forum i wtedy zapodam adres. Na razie rzeźbię na localhost'cie a wyżej widoczne bajery są tylko w celach testowych i są ukryte dla userów forum więc nie widzą że ktoś coś rzeźbi.
Ustawienia działu -> przekierowanie -> podajesz tam link zewnętrzny.
Matslom, punkciory poleciały. Dziękuję serdecznie za pomocność. W tej całej zabawie z programowaniem i elektroniką często bywa tak że człowiek już chyba przez jakąś chorobę utrudnia sobie żywot i kompletnie pomija najłatwiejsze rozwiązania. Aż wstyd się przyznać że do dziś nie przejrzałem zawartości pól edycji. Normalnie brak mi słów. Dzięki.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości