Zmiana banneru po zalogowaniu na inny

Założony przez  elka2222.

Witam.
Od dłuższego czasu walczę z możliwością zmiany banneru tak by banner zmienił się na inny plik po zalogowaniu użytkownika.
Czy coś takiego jest możliwe?
Mój motyw to: Theme JAMPS - GamerZone Black Yellow
z moimi modyfikacjami.
Banner ładnie wygląda lecz po zalogowaniu nakładają się na niego Avatar oraz informacje takie jak: witaj USER, data i godzina itp.
Chciał bym mieć możliwość zmiany banneru tak by zmieniał się automatycznie po zalogowaniu.
Mógł by ktoś nakierować mnie na właściwy tor?

Nie bardzo się na tym znam i wnioskuję że gdzieś w kodzie szablonów jest link do banneru ...
Chciał bym stworzyć kod który odeśle po zalogowaniu do innego linku z plikiem bannera...

Kombinuję ponieważ banner główny jest jak by reklamą forum a po zalogowaniu nie są już potrzebne dane tam umieszczone...
Mógł bym je wymienić na inne...
Bez adresu forum ciężko coś kombinować, ale zapoznaj się z poradnikiem jak zbadać element (link w syganturce). Znajdziesz odpowiedni szablon (prawdopodobnie coś z header)
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Postawiłem forum testowe:
http://serwercio.cba.pl/index.php

Moje inne forum ma te samą wersję MyBB (1.8.8) oraz ten sam motyw.
Na górze widać banner z napisem LOGO1.
Banner znajduje się pod adresem:
http://serwercio.cba.pl/images/JAMPS-Gam...y-XEDE.jpg

Pod tym samym adresem jest drugie logo:
http://serwercio.cba.pl/images/JAMPS-Gam...-XEDE2.jpg

Chciał bym dokonać tego by to logo nr.2 pojawiało się po zalogowaniu użytkownika a to pierwsze widniało bez zalogowania.

Przeszkadza mi to że po zalogowaniu usera pojawia się Avatar i wpis białą czcionką obok. Nie chcę tego usuwać ... bo fajne:
[Obrazek: screen1.png]

Przy okazji zapytam:
W którym miejscu edytować czcionkę (wielkość) oraz kolor tych wpisów: witaj, administrator itp.?
ficus napisał 21.10.2016, 13:11:
1 wątek = 1 problem
Pierwszy raz to robisz? Zbadaj element pokaże ci jaki szablon jest do edycji i co masz zmienić.
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
Tak, pierwszy raz to robię. Nigdy banner mi nie przeszkadzał.
Zbadałem element i co widzę?
To samo jest przed zalogowaniem i to samo po zalogowaniu! To jest jeden wspólny kod ...
Nie widzę nigdzie podziału w MyBB na ustawienia strony przed zalogowaniem i po zalogowaniu.
Te ustawienia są wspólne...
Upewnię się, chcesz zmienić logo bo chcesz, czy tylko dlatego, że avatar i nick kolorystycznie nie pasują do obecnego?
W przypadku opcji nr.2 postarałbym się dopasować wygląd tego elementu, zamiast zmieniać całe logo.

Co do dwóch różnych 'bannerów', można to zrobić na dwa sposoby.
Optymalnie <chyba> byłoby zmodyfikować szablon i przenieść ten fragment z header do header_welcomeblock_guest & member.
Druga opcja - wywalić link do tła z css i dodać go w wspomnianych szablonach (guest dla niezalogowanych, member dla logged) w postaci dodatkowych stylów:
<style>
.klasaloga {
background: url('linkdobannera');
}
</style>

Trzecia opcja - php in templates i wrzucić warunek php do np. headerinclude czy jakiegokolwiek innego globalnego szablonu. 
Najłatwiejsza byłaby opcja nr. 2.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Punkciory poleciały. Dzięki za pomoc. Zajmę się tym po weekendzie i dam znać co mi z tego wyszło.
PS. Logo chciał bym zmienić bo to dodatkowe pole z informacjami dla userów.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości