Ile pluginów masz aktywowanych regularnie?

Założony przez  marines.

Ankieta: Ile masz aktywnych wtyczek w swoim MyBB?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.

0

0%
0 0%

1-3

21.74%
5 21.74%

4-6

21.74%
5 21.74%

7-9

30.43%
7 30.43%

10-12

17.39%
4 17.39%

13-15

0%
0 0%

16-18

0%
0 0%

19-21

4.35%
1 4.35%

22-24

0%
0 0%

>25

4.35%
1 4.35%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ciekaw jestem ile wtyczek urozmaica waszą kopię MyBB. Czy duża ich liczba nie spowalnia waszym zdaniem pracy skryptu? Jakie wtyczki przeważają w liczbie: te działające po stronie użytkownika ułatwiając korzystanie z forum czy po stronie admina ułatwiając administrację?
Ja dopiero założyłem forum na mybb. Zawsze ciekawił mnie ten skrypt, gdyż działam na supportach vBulletina, jak również mam na owym skrypcie forum. Teraz postanowiłem założyć mniejsze na mybb aby je wytestować, na chwilę obecną mam 3 pluginy. Z czasem pewnie ich przybędzie.
MyBB jest lekkie, łatwe i przyjemne, choć czasem potrafi przysporzyć kilku nieprzespanych nocy :D W każdym razie - liczę na 1.4, która wnosi wiele funkcji aplikowanych zazwyczaj za pomocą pluginów. To jest uciążliwe - używać ich zbyt wielu, bo przy jakiejkolwiek zmianie/upgrade - nie obędzie się bez editów i grzebania w plikach, templatkach w poszukiwaniu błędów, poprawek, łatek.
Dlatego polecam raz na jakiś czas przeweryfikować zapotrzebowanie na dany plugin i dojść do mini-maxu (czyli minimum pluginów - maksymalnej funkcjonalności).
Póki co używam 2, 3 pluginów na swoich forach. Głównie są to pluginy związane z SEO póki co, jednak w miarę rozwoju danego forum tych pluginów z pewnością przybędzie.

Chciałbym zobaczyć forum osoby, która zaznaczyła > 25 ;), a może właśnie na nim jestem? :>
hjr napisał(a):/.../
Chciałbym zobaczyć forum osoby, która zaznaczyła > 25 ;), a może właśnie na nim jestem? :>

Kiedyś Ci pokażę ;) Na dowód - zerknij: http://community.mybboard.net/showthread...#pid166116
No Damian nieźle :D

Czy chodzi o to forum co nazywa się tak samo jak mały czerwony(czy tam bordowy) owoc? :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości