Zmienna

Szukam  Założony przez  sajgonelli.

Witam, kiedyś robiłem coś takiego, że po wejściu w reputacje wyszukiwało uid użytkownika w zależności od profilu.
W tym przypadku chodzi mi o wyszukiwanie postów danego użytkownika: finduser&uid 
Pytanie brzmi: Co mam dodać w tym, aby wyszukiwało uid według tego na kogo profilu nacisnę wyszukiwanie postów. Wiem, że coś takiego jest tylko zapomniałem jak to zrobić.
Chodzi o wyszukanie postów|tematów danego użytkownika?

{$findposts} oraz {$findthreads}

<tr>
                    <td class="trow1"><strong>{$lang->total_posts}</strong></td>
                    <td class="trow1">{$memprofile['postnum']} ({$lang->ppd_percent_total}){$findposts}</td>
                </tr>
                <tr>
                    <td class="trow2"><strong>{$lang->total_threads}</strong></td>
                    <td class="trow2">{$memprofile['threadnum']} ({$lang->tpd_percent_total}){$findthreads}</td>
                </tr>
Nie chodzi mi o to. Robię tak, aby nie było tych % lecz nie wiem co dodać tu: finduser&uid : żeby UID sam się wyszukiwał.
{$memprofile['uid']}
Ja mam to zrobione w odsyłaczu:
<td class="trow1"><a href="search.php?action=finduser&uid">{$memprofile['postnum']}</a></td>
I nie wiem co wpisać w tym finduser&uid, aby wykrywało go automatycznie w zależności na kogo profilu jesteśmy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości