Jak usunąć napis z wątku?

Szukam  Założony przez  GajoSelele.

Witam. Wie ktoś może jak usunąć napis Fabryka-Graczy.pl z widoku wątku (jest tak na każdym).
Tutaj jak to wygląda : http://i.imgur.com/wHiECrn.jpg
Łukasz napisał 10.10.2016, 17:07:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
ACP → Style i szablony → Twoje szablony → Opis posta → postbit_classic

albo

ACP → Style i szablony → Twoje szablony → Opis posta → postbit_author_user
Zbadaj element, a będziesz wiedział, w którym to jest szablonie. Potem udaj się do niego w ACP i usuń go.
Gdybyś zbadał element wg poradnika z mojej sygnatury, wiedziałbyś, że trzeba szukać w szablonie: postibt_author_user.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Ostatnio bawiąc się w tym szablonie(skillgame chybaXD) doszedłem coś dziwnego mianowicie:

Po wejściu do postbit_author_users wyświetlał się szablon z profilu użytkownika :O ?
Po eksportowaniu szablony na pulpit, próbowałem ręcznie zmienić ten napis i okazało się że są tam 2 szablony o nazwie postbit_author_users(nie wiem czy tak ma być), ale to jest co najmniej dziwne... Nie wiem jak mieli to inni.

@topic
Jeżeli nie uda ci się zmienić w ACP to
Style -> klikasz opcje przy twoim stylu -> exportuj -> otwierasz za pomocą sublime text/notepad++ -> ctrl+f -> szukasz -> "Fabryka-Graczy" -> i zmieniasz na swoją nazwę -> potem wrzucasz na strone -> ustawiasz jako domyślny -> Wła la działa :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości