Otwarta rekrutacja na MyBB PL

Założony przez Łukasz Tkacz.

W ostatnich miesiącach nie brakuje u nas nowości, a dzisiaj nadszedł czas na kolejną, przyznajmy bez bicia, zdecydowanie pilotażową ;) Mam przyjemność ogłosić, że właśnie uruchomiliśmy rekrutację na członków ekipy MyBB PL. Nie jest to akcja podobna do tej, jakie przeprowadzaliśmy w ubiegłych miesiącach i latach. Tym razem wyglądać ma zupełnie inaczej - uruchamiamy ją bezterminowo i nie precyzujemy, na jakie stanowiska kandydatów szukamy. Dlaczego? W praktyce okazuje się bowiem, że czasami są osoby gotowe działać, a nam "teoretycznie" zbędne, czasami jest natomiast odwrotnie. Zamiast tracić wtedy szansę na wspólne działanie, lepiej spróbować, przedyskutować i znaleźć takie rozwiązanie, aby każdy był zadowolony. Jest to też pewien symbol zmian w funkcjonowaniu całej ekipy, która jest od pewnego czasu elastyczniejsza, a dzięki temu może lepiej realizować zadania, jakie przed sobą stawia.


Wymogiem aplikacyjnym jest napisanie na forum przynajmniej 20 postów. Zaznaczamy jednak, że kandydaci będą sprawdzani o wiele dokładniej - znacznie ma tu aktywność poza MyBB PL, reputacja, styl pisania, podejście do innych użytkowników, a przede wszystkim ewentualna historia przewinień, ostrzeżeń i banów. Te mówią bowiem bardzo wiele o tym, czy ktoś potrafi się dostosować do pewnych zasad i potrafi współpracować, czy jednak nie jest (jeszcze) do tego zdolny :) Zachęcamy do składania własnych aplikacji, a w formularzu czeka na Was kilka pozornie łatwych pytań:
 • Czego chciałbyś się nauczyć będąc w ekipie MyBB PL?
  Jeżeli aplikujesz, to na pewno jest ku temu jakiś powód. Wyjaśnij więc, co chcesz osiągnąć działając w ekipie.
 • Opisz swoje doświadczenie
  Liczy się wszystko - serwisy, fora internetowe, prowadzenie bloga i oczywiście tworzenie własnego kodu, o ile jesteś programistą lub uczysz się tego.
 • Jakie masz doświadczenie z obsługą MyBB lub innych (fora, CMS, e-commerce)?
  Od razu zaznaczmy - nie szukamy alfy i omegi. Chcemy po prostu wiedzieć, co już potrafisz.
 • Napisz coś o sobie
  Działamy wspólnie, a ekipa jest jak rodzina. Dobrze więc, abyśmy nieco lepiej się poznali.

No cóż, pozostaje mi jedynie zaprosić do aplikowania chętnych. Formularz czeka, a my będziemy badać zgłoszenia i w odpowiednich terminach odpowiadać kandydatom :)
TaniDedyk.pl
(03.10.2016, 19:49)Łukasz Tkacz napisał(a): a przede wszystkim ewentualna historia przewinień, ostrzeżeń i banów. Te mówią bowiem bardzo wiele o tym, czy ktoś potrafi się dostosować do pewnych zasad i potrafi współpracować, czy jednak nie jest (jeszcze) do tego zdolny
Czy ktoś, z kartą podobną do mojej, może napisać aplikacje? Nie chciałbym marnować czasu, jeśli się okaże, że karani nie mają szans.
Szczerze mówiąc, po ostatnich wybrykach - na chwilę obecną zdecydowanie nie.
Masz tendencję do tego, że pracujesz sporo na dobre zdanie o Tobie, już się wydaje że jest ok... i wtedy pięknie to rozwalasz kilkoma głupimi zachowaniami.

No... skoro zapytałeś, to szczerze Ci odpowiadam jak to wygląda.
Żeby było jasne, to się tyczy każdego, kto nam tak cyklicznie "podpada".
(03.10.2016, 19:54)Łukasz Tkacz napisał(a): Szczerze mówiąc, po ostatnich wybrykach - na chwilę obecną zdecydowanie nie.
Masz tendencję do tego, że pracujesz sporo na dobre zdanie o Tobie, już się wydaje że jest ok... i wtedy pięknie to rozwalasz kilkoma głupimi zachowaniami.

No... skoro zapytałeś, to szczerze Ci odpowiadam jak to wygląda.
To znaczy, to nie jest tak, ja się staram zbudować dobrą opinię, jednak przyjdzie taki jeden z drugim i pod ich wpływem się to dzieje.
Nie no, tak serio to jestem po prostu dociekliwy, gdybym mógł, cofnąłbym czas, aby to się nie stało. No trudno, skoro nie jestem godzien, poczekam, na szczęście jest to bezterminowe. :] Dzięki @Łukasz Tkacz, zaoszczędziłeś mi sporo wysiłku, który i tak zmarnowałbym.
No dobra, lecę budować godny wizerunek. Trzymajcie się! ;)
Jedyne co mogę poradzić i to się tyczy nie tylko życia forumowego ale i w ogóle - nie warto dawać się prowokować, nie warto dawać sobą sterować grupie, która może wydawać się tu czy tam zabawna, ale jednak nie robi nic sensownego :) Wiele jest przypadków takich, że ktoś mógłby wiele zrobić, dla siebie, dla innych.. a nie wychodzi, bo kto inny ma na niego zgubny wpływ.

Teraz mówimy nie, a co będzie... sam zdecydujesz, kiedy warto złożyć aplikację :)
Podziękowali: Fyeem
Dokładnie tak @Łukasz Tkacz, zgadzam się z Tobą, oto kolejne mądre zdania, które wyszły wprost 'spod Twojego pióra'.
Będę się starał być asertywnym, mam nadzieję, że na tyle skutecznie, że w końcu kiedyś docenicie moje starania.
I wam, czytelnikom tych postów też polecam być asertywnym człowiekiem. Nie dajcie sobą manipulować, sterować, kontrolować! 

Bądźcie asertywnymi ludźmi!

By the way, jestem ciekawy, jak wielkie zmiany nastąpią w ekipie forum? :)
(03.10.2016, 20:09)Fyeem napisał(a): Dokładnie tak @Łukasz Tkacz, zgadzam się z Tobą, oto kolejne mądre zdania, które wyszły wprost 'spod Twojego pióra'.
Będę się starał być asertywnym, mam nadzieję, że na tyle skutecznie, że w końcu kiedyś docenicie moje starania.
I wam, czytelnikom tych postów też polecam być asertywnym człowiekiem. Nie dajcie sobą manipulować, sterować, kontrolować! 

Bądźcie asertywnymi ludźmi!

By the way, jestem ciekawy, jak wielkie zmiany nastąpią w ekipie forum? :)

Łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Też chcę "znormalnieć", ale czeka mnie duźo pracy, tak samo jak tobie. ;)
Mam takie pytanie: gdyby Twoje podanie zostało odrzucone, yo jest możliwość napisania go znowu po X dniach?
(06.10.2016, 22:04)Cezary Stasiak napisał(a): napisania go znowu po X dniach

Raczej XX o ile nie XXX dniach. To zależy co było nie tak z podaniem i czy się to poprawiło.
Pomoc poprzez system prywatnych wiadomości jedynie odpłatnie.
Nie pisz do mnie prywatnych wiadomości w sprawie pomocy na forum, tak owe będą ignorowane.
Jeśli możesz zadać pytanie na forum, napisz nowy wątek.
Czy przychodzi informacja na pw o odrzuceniu?
(07.10.2016, 07:45)Patryk Stefański napisał(a): Czy przychodzi informacja na pw o odrzuceniu?

Cytat:Administracja forum zastrzega sobie prawo do wysłania odpowiedzi w terminie do dwóch tygodni od przesłania formularza - bez obaw, na ogół decyzje podejmujemy znacznie szybciej :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt:[email protected]
.

Podziękowali: Patryk Stefański
OMG :D Czytałem to, ale jakoś skojarzyłem tylko z pozytywnie rozpatrzoną aplikacją. Mój błąd :P


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości