Rangi wyświetlane w profilu użytkownika w temacie MyBB

Założony przez  dzujek.

Cześć ;)
To tak niżej jest ss z IPB rang wyświetlanych w profilu i chciałbym taki sam efekt uzyskać tylko, że na MyBB tzn.
np.
Właściciel Forum
Dodatkowe Rangi:
Grafik, xxxxx,xxxxx
Są 2 pluginy, ale zdaje mi się że one są pod rangi graficzne. Ponieważ po wgraniu ich nic się nie zmienia. Aby każdy zrozumiał dam ss ze swojego forum do porównania. A i tam jak pisze Właściciel Sieci to jest tytuł :D. No to chyba wszystko podałem.

SS z czarnym tłem - Jak chcę mieć (IPB)
SS z białym tłem - Jak mam (MyBB)


Załączone pliki Miniatury
   
Obrazki
   
To znaczy napisz, co chcesz osiągnąć. Aby zmienić kolejność wystarczy zmienić kolejność zmiennych w szablonie.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Jak widać na ss z białym tłem pod nickiem pisze Właściciel Sieci. I chciałbym, aby automatycznie dam komuś rangi np. Admin,Grafik,Redaktor to one wyświetlą się pod nickiem. Z kolorem,obrazkiem itd.
(03.10.2016, 18:10)dzujek napisał(a): to one wyświetlą się pod nickiem. Z kolorem,obrazkiem itd.
https://webboard.pl/thread-65675.html
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Można też użyć zwykłego CSS, np.

.admin {
background: red;
padding: 5px;
border-radius: 4px;
}
Ale mi nie chodzi o takie coś, mi chodzi, aby wyglądało to jak na ss z czarnym tłem.

Bo np. ranga wygląda tak jak zaznaczona w ss

I chciałbym mieć, aby było tak jak w drugim ss (nie potrafię dobrze wklejać xD)

I np. mam dodane rangi Właściciel Sieci, Właściciel Serwera, Grafik czy coś to one automatycznie wchodzą w to miejsce gdzie wkleiłem rangę


Załączone pliki Miniatury
   
Obrazki
   
https://webboard.pl/thread-67068.html
.title_gid_4 {
   text-shadow: 1px 1px 10px #ff0033;
   color: #ff0033;
   background: url("http://przemo.org/phpBB2/forum/files/gwiazdkired_158.gif")

}
Bo to jest kod, ale ja do rang używam takiego czegoś:

<span class="user admin">{username}</span>
Bo rangi mam w css
I jak połączyć kod, żeby czytało ten mój kod ?
Twój kod w global.css wygląda tak:
.title_gid_4 {
}
<
span class="user admin">WÅ‚aÅ›ciciel Sieci</span
To, co zrobiłeś, nie jest poprawne. Kodu HTML czyli tego w <span class="user admin">WÅ‚aÅ›ciciel Sieci</span> nie wolno umieszczać w arkuszach stylu, tylko w szablonach.

Jeśli dobrze rozumiem, chcesz, .title_gid_4 { było sformatowane tak samo, jak w tej błędnej linijce (wskazanej przeze mnie w poprzedniej linijce)? Jeśli tak, to wykonaj następujące kroki:

1. Wejdź do ACP - Style i szablony - Style - Twój styl - global.css (tryb zaawansowany)
2. Przejdź do linijki 2246 i usuń jej zawartość (w linijce i dalszy kod czyli następne linijki)
3. Wklej kod w miejsce poprzedniego (usuniętego):
.title_gid_4 
{ background: url(http://przemo.org/phpBB2/forum/files/gwiazdkired_409.gif) center;
    font-weight: bold;
    color: #a00;
    text-shadow: 1px 1px 10px #f00;}

    .title_gid_4::before {
  content: '\f005 ';
  font-family: 'FontAwesome', sans-serif;
}
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Ale wtedy w formacie loginu co mam wstawić ?
Żeby czytało tak samo jak teraz czyta.
pokaż szablon postbit_classic
To samo co wpisywales. To nie ma nic do kodu, ktory podalem.
<span class="user admin">{username}</span
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Jak widać na ss. Koloruje na podane kolory tytuł użytkownika. Tytuł będę dawał w inne miejsce. Ale koloruje tytuł.


Załączone pliki Obrazki
   
Wszystko dobrze dodałem. Co m`m zrobić ?
(05.10.2016, 16:46)dzujek napisał(a): Wszystko dobrze dodałem. Co m`m zrobić ?
To znaczy?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości