Fancybox / Fit on page - brak reakcji

Założony przez  Wojci3ch.

No i skrypt mi nie działa. Po kliknięciu w załącznik dalej otwiera się w nowym oknie

http://farmcraft.pl/Thread-Ulepszenia-mo...699#pid699
Szogi1910 napisał 03.10.2016, 15:11:
Wątek z poradnikiem nie jest od rozwiązywania problemów lecz w lecach informacyjnych, jeżeli posiadasz problem z danym poradnikiem zakładamy wątek w odpowiednim dziale.
Dosotsuj wątek do wymaganego wzrou
Nie można tak bezmyślnie kopiować kodu i potem dziwić się, że nie działa...
Zobacz jaką masz klasę CSS przy div z postem, a jaką przyjmuje ten dodatek, a rozwiązanie stanie się jasne.
Zmieniłem klasę na taką jak poniżej tylko nadal jest coś nie tak.

.img.attachment {
max-width: 400px;
max-height: 400px;
}
Uhm, musisz zmienić uchwyt w js. U ciebie to nie znajduję się w klasie post_body, a post_content.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
W którym konkretnie pliku js. mam to zmienić? Bo szukam w plikach pluginu ale nie widzę post_body

Póki co zmieniłem w headerinclude z post_body

   $('.post_content img').each(function() {
       var currentImage = $(this);

       if (currentImage.parent().is('a') == false)
       {
           currentImage.wrap("<a target='_blank' class='fancybox' href='" + currentImage.attr("src") +
$(document).ready(function() {
    $('.post_content img').each(function() {
        var currentImage = $(this);

        if (currentImage.parent().is('a') == true)
        {
            currentImage.parent("a").addClass("fancybox");
        }

    });
});

Złap każdy img znajdujący się w klasie post_content. Jeśli rodzicem tego img jest tag a to dodaj do niego klasę fancybox.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Podmieniłem w headerinclude ale nadal nie działa. Zaczyna mnie przerastać to zadanie.
Brakuje jeszcze uruchomienia pluginu.
$(".fancybox").fancybox();
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dodałem i nadal bez zmian.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości